Drukas pakalpojumi

Sākums > Pakalpojumi

Drukas, printēšanas pakalpojumi

Dodam iespēju jebkuram
nodrukāt jebko
uz jebkā

Klientus nēsājam uz rokām!
Izpildām visas klientu vēlmes!
Nav speciālu prasību drukas failiem!

Nedaudzi mūsu drukas pakalpojumi

Uzlīmju druka
Izgatavojam uzlīmes kustīgām un nekustīgām lietām, ikdienai un svētkiem, reklāmai un drošībai, sīkas un milzīgas, daudz un maz, uz papīra un plēvēm, caurspīdīgas, abpusējas, UV izturīgas, laminētas, vārdu sakot, visiem dzīves gadījumiem.
Etiķešu druka
Melnbaltas etiķetes ar svītrkodiem katrs drukā pats, bet košu, izteiksmīgu, krāsainu etiķešu izgatavošanu visvienkāršāk ir uzticēt speciālistiem. Realizējam visdrosmīgākās idejas!
Kreklu apdruka
Apdrukājam t-kreklus un citus tekstila izstrādājumus. Dodam vispilnīgāko skaidrojumu, kā tas tiek darīts un kādi risinājumi ir pieejami. Palīdzam izvēlēties, atbildam uz visiem jautājumiem. Pieņemam pasūtījumus, apdrukājam paši vai izmantojam citu firmu pakalpojumus, pēc tam piegādājam.
Kanvas druka
Izgatavojam kanvas pēc individuāla pasūtījuma. Sūti attēlu, mēs to uzlabosim pēc tavas vēlēšanās, izdrukāsim uz audekla, uzstiepsim uz rāmja, piegādāsim, piekārsim pie sienas.
Digitāla lielformāta druka
Profesionāli izstrādājam un izgatavojam liela izmēra dizaina elementus. Drukājam ne vien reklāmas materiālus, bet arī plānus, rasējumus, projektus u.c., kas pārsniedz parasta ofisa printera iespējas.
Platformāta druka
Ir pats par sevi saprotams, ka drukājam uz platformāta materiāliem – dažādām plēvēm un papīra. Izgatavojam banerus, plakātus, posterus, afišas, stendus, fototapetes un citus liela izmēra apdrukājamus izstrādājumus.
Baneru druka
Baneri ir vislētākais reklāmas veids. Baneri ir daudz un dažādi, ir materiāli iekštelpām un āra apstākļiem, tie ir lieli un mazi, smagi un viegli, blīvi un caurspīdīgi.
Iepakojuma apdruka
Kartona kastes ar firmas logo, krāsaini apdrukāts iesaiņojums, divpusēja kartona apdruka, kas palielina kompānijas imidžu un lojalitāti brendam, kā arī palielina pārdošanas apjomu.
Fotogrāfiju druka
Digitālo fotogrāfiju izdruka uz dažāda lieluma, materiāla, formas materiāliem. Ne vien standarta, bet jebkādi citi foto risinājumi. Fotogrāmatas, fotoalbumi, kanvas, baneri, fotosienas, un, protams, parastu fotogrāfiju izgatavošana.
Kalendāru druka
Kreatīvas idejas, nestandarta forma, skaists noformējums. Mēs savus pasūtītājus nekādi neierobežojam, izvēlies tādu kalendāru, kāds tev patīk. Izdomā savu, kāpēc ne.
Ēdienkaršu drukāšana
Ēdienkarte kā tava restorāna vizītkarte. Dizaina izstrāde, ieskaitot satura rādītāju, ieliktņus, fotogrāfijas, krāsu izvēli, un, protams, drukāšana.
Lietošanas instrukciju druka
Instrukcijas, ko pievieno precēm. Gan lētas, sīkā drukā, uz plāna papīra, melnbaltas, gan dārgas, uz krītpapīra, visās krāsās, ar dizainu.
Dāvanu apdruka
Poligrāfiski ražotas dāvanas: biznesa suvenīri, kalendāri, bloknoti, dienasgrāmatas, maisiņi ar brenda logo, kastītes ar visneiedomājamāko zīmējmu.
Bukletu druka
Bukleta kā reklāmas instrumenta izstrāde un drukāšana. Mērķis, stils, teksts, attēli, locījumu vietas, materiāls. Izgatavojam visu no idejas līdz rezultātam.

Drukājam visu! Tāpēc vienkārši raksti, ko vēlies saņemt!

Drukas pakalpojumi Rīgā

Piedāvājam drukas darbnīcas “Druku.lv” pakalpojumus. Printēšanas pakalpojumi ir galvenā mūsu nodarbošanās. Operatīvi izpildām jebkāda veida apdrukas darbus. Rūpējamies par savu reputāciju, tāpēc neatļaujamies izgatavot brāķi. Pastāvīgi paaugstinām servisa kvalitāti un piedāvājam eksperta konsultācijas. Galvenā doma ir realizēt vispārgalvīgākās printēšanas idejas. Pie mums ir pieejamas cenas un klientiem ērts serviss.

Kāpēc pie mums

 • Izpildām pasūtījumus norunātajā termiņā.
 • Nodrošinām augsta līmeņa printēšanas pakalpojumus.
 • Nelielas pakalpojumu cenas, kas pieejamas visiem.
 • Individuāla pieeja katram klientam.
 • Darbinieki atbildīgi un uzmanīgi pilda uzdevumus.
 • Liels piedāvāto drukas pakalpojumu klāsts.
 • Piedāvājam kompleksus un nestandarta risinājumus.

Printēšanas pakalpojumi

Drukāšanas pakalpojumi ir daudzpusīgs jēdziens. Tie ietver maketu izstrādi, ilustratīvā un informatīvā materiāla izvēli un pašu produktu izgatavošanu. Šādu pakalpojumu pasūtīšanas nolūki ir atšķirīgi, tostarp reklāma un imidžs. Tipogrāfijas produkcija tiek plaši izmantoti reklāmā un mārketingā.

Pateicoties mūsu speciālistu lielajai pieredzei, tu īsā laikā saņemsi pasūtījumu, kas izpildīts visaugstākajā līmenī. Drukas pasūtījumus izgatavojam ar savām iekārtām.

Mūsu piedāvāto pakalpojumu sarakstā ir attēlu uzklāšana uz dažādām virsmām: keramika, stikls, plastmasa, koks, baneru audums utt. Mūsu speciālisti palīdzēs īstenot tavas idejas korporatīvās simbolikas veidošanā, izstrādās oriģinālu uzņēmuma logotipu, kā arī izveidos pievilcīgu un efektīvu reklāmu.

Izpildām drukas pasūtījumus gan Rīgā, gan Latvijā. Piegādājam paši vai ar pakomātu palīdzību.

Dizains

Jebkura veida drukas izgatavošana sākas ar produkta koncepcijas izstrādi, dizaina maketa izveidi. Pēc pasūtītāja apstiprinājuma makets tiek sagatavots drukāšanai, ievērojot noteiktas prasības, un tikai tad makets tiek pārnests uz materiālu, tas ir, tiek veikta druka. Koncepcijas izstrāde, produkta makets arī ir drukas pakalpojums.

Druku.lv strādā profesionāli dizaineri, kuri pārzina tipogrāfijā uzstādīto iekārtu tehniskās prasības, īpašības un iespējas. Viņu pieredze palīdzēs tev izvairīties no tehniskām problēmām un galu galā ietaupīt laiku un naudu. Vienojoties ar pasūtītāju, dizainers izvēlēsies krāsas, fontus un ilustrācijas, teksta izvietošanas iespējas uz topošā produkta, ieteiks optimālo drukas metodi un pēcdrukas apstrādes veidus, kas izstrādājumiem piešķirs pilnīgu un oriģinālu izskatu. Dizaina maketa izstrādi var pasūtīt turpmākai drukāšanai vai saņemt digitālā attēla, PDF faila vai papīra parauga veidā.

Lielformāta druka

Izmantojot digitālo platformāta druku, var izgatavot ļoti lielus, kvalitīvus pilnkrāsu attēlus uz gandrīz jebkura materiāla: plastmasas, papīra, baneru auduma, plēves, audekla. Šie drukas pakalpojumi ir pieprasīti reklāmā, tekstilrūpniecībā, izstāžu, modes un filmu industrijā. Izmantojot ātrās lielformāta drukas iespējas, tu vari izveidot vitrīnas un izstāžu ekspozīcijas, kas piesaista sabiedrības uzmanību, un ātri mainīt biroja, veikala vai iepirkšanās kompleksa dizainu.

Sadarbība

Privātpersonas

Drukājam jebkurā daudzumā, sākot no viena eksemplāra. Pie mums vari pasūtīt ielūgumu, kalendāru ar savām fotogrāfijām un citu iespiedprodukciju izgatavošanu par labāko cenu.

Korporatīvie klienti

Mēs saprotam, cik svarīgi uzņēmumiem ir saglabāt savu tēlu, tāpēc esam gatavi realizēt nestandarta reklāmas projektus, kas atbildīs tavām vēlmēm un zīmola grāmatai.

Reklāmas aģentūras

Modernās iekārtas un lielā pieredze poligrāfijas jomā ļauj izteikt izdevīgu piedāvājumu reklāmas aģentūrām. Mēs sniedzam augstas kvalitātes pakalpojumus stingri saskaņotā termiņā.

Drukas darbnīcas izcenojumi

Ja jums ir nepieciešama druka, mūsu uzņēmums sniegs drukas pakalpojumus jebkurā laikā.

Aprēķinot izmaksas, parasti tiek ņemts vērā:

 • dizaineru pakalpojumi;
 • produkcijas tirāža;
 • pasūtījuma sarežģītība;
 • izmantojamie materiāli;
 • drukas veids u.c.

Veicot steidzamu pasūtījumu, drukas izstrādājuma cena būs nedaudz lielāka, jo ražošanā būs jāizmanto papildu spēki un rezerves.

Darba izmaksās ir iekļauta:

 • maketa pārbaude;
 • apdrukājamo materiālu izvēle;
 • faila ierakstīšana ārējā datu nesējā;
 • pasūtītāja iedotā attēla pārveidošana drukas formātā;
 • maketa nosūtīšana apstiprināšanai;
 • maketu glabāšana darbnīcas serverī;
 • attēlu meklēšana internetā.

Viss tiek darīts individuāli. Ir elastīga atlaižu politika.

Piegāde
Piegāde Latvijā
Rīgā piegāde par velti
Atgriešana
Preces atgriešana
Patērētāju tiesību aizsardzība
Droši maksājumi
Droši norēķini
Klienta dati ir aizsargāti un maksājumi ir droši
Kvalitātes garantija
Laba kvalitāte
Vairāk nekā 10 gadu pieredze un apmierināti klienti
Individuāls sortiments
Ekskluzīvi tev
Izgatavošana tikai pēc pasūtījuma, individuāli izstrādājumi
Ekoloģiskums
Rūpes par veselību
Izmantotie materiāli ir nekaitīgi veselībai

✅ Rīga
✅ Jelgava
✅ Liepāja
✅ Cēsis
✅ Valmiera
✅ Ogre
✅ Daugavpils
✅ Jūrmala
✅ Ventspils
✅ Rēzekne
✅ Jēkabpils
✅ Salaspils