Uzlīmes ar logo

Sākums > Drukas pakalpojumi > Uzlīmju druka > Dažādas uzlīmes > Uzlīmes ar logo

Pareiza reklāma piesaista klientus, palielina brenda atpazīstamību un kompānijas panākumus un popularitāti. Ja tu ražo preces vai piedāvā pakalpojumus, tad tev noteikti ir nepieciešamas uzlīmes ar logo.

Wordpress logo

Pārdomāts kompānijas logo ar dziļu ideju var kļūt tik atpazīstams, ka no tā parādīšanās biežuma kļūst atkarīga peļņa. Katrā gadījumā logotipam ir iespējami bieži jāparādās cilvēku acu priekšā, tādējādi nav iespējams iztikt bez pastāvīgas reklāmas. Labs mārketinga solis ir logo izvietošana uz mapītēm, atklātnēm, aploksnēm, vizītkartēm, kalendāriem, plakātiem, cenu lapām. To visu vari pasūtīt pie mums. Vēl labāk ir tad, ja logo ir ieraugāms uz priekšmetiem, piemēram, pildspalvām, zīmuļiem, produktu paraugiem, vitrīnām, ofisa sienām un izkārtnēm.

Mūsdienās ir pienācīgi jānovērtē tipogrāfijas produkcija ar tavas firmas stilu. Uzlīmes ar logo ir jāizgatavo maksimāli kvalitatīvi, jo tas ir tavas organizācijas simbols. Pareizi izstrādāts firmas logotips var kļūt plaši pazīstams, celt kompānijas prestižu un aptvert visu mērķauditoriju.

Logotipu uzlīmju funkcijas

 1. Informācija. Tā ir pati svarīgākā. Informācija uz stikera ne vien palielina pārdošanas apjomu, bet arī ļauj pircējam uzzināt vairāk par ražotāju.
 2. Garantija. Uzlīme ar logo ir ne vien efektīva reklāma, bet arī preces aizsardzības veids.
 3. Imidžs. Uzlīme palīdz palielināt brenda atpazīstamību un viest potenciālos pircējos neapzinātu uzticību.
 4. Reklāma. Protams, logotipa uzlīmes ir reklāma. Tās palīdz izveidot pozitīvu pirmo iespaidu un piesaista pircēju uzmanību produktam.
Logo

Kādām ir jābūt reklāmas uzlīmēm

Lai uzlīmes ar logo pildītu uzskaitītās funkcijas, tām ir jābūt šādām:

 1. Pamanāmām. Unikāls dizains un košas krāsas piesaista uzlīmēm daudzu cilvēku uzmanību. Ja uzlīme nav pamanāma, tad no tās izmantošanas nav liela labuma.
 2. Ilgi lietojamām. Uzlīmēm ir jākalpo ilgi, pretējā gadījumā tās ātri nodilst un pārstāj pildīt savu sākotnējo funkciju. Atcerieties, ka augsta drukas kvalitāte un materiāli palīdz iaveidot uzlīmes, kas kalpo ilgi, līdz ar to nav nepieciešams bieži tās mainīt.
 3. Universālām. Uzlīmēm ir hābūt ar univerālu izmēru un izskatu. Tām ir jābūt tādām, kuras var līmēt uz jebkādas virsmas. Citādi tev būs jāpasūta vairākas uzlīmju partijas, un tas ir dārgi un neērti.

Mūsu speciālistiem ir milzīga pieredze logo uzlīmju drukāšanā. Mēs varam ieteikt materiālu ar paredzētajai virsmai atbilstošu krāsu gammu. Mūsu tipogrāfijā tiek izmantoti vienīgi paši kvalitatīvākie materiāli, kas ir noturīgi pret apkārtējās vides iedarbību. Parasti tā ir plēve vai vinils. Vinila vai plēves uzlīmes ir pašas labākās, ja tām ir jāatrodas ārā vai uz priekšmetiem, kurus bieži ietekmē laikapstākļi. Uzlīmes ar papīra pamatni izmaksā ļoti maz pat tad, ja pasūta mazu apjomu. Mūsu klienti ir devuši daudz labu atsauksmju, jo uzlīmes ar logo ir kvalitatīvas un tiek ātri izgatavotas. Tiek atzīmēts arī dizaineru sniegums logotipu izstrādē.

Logo ar liesmu

Logotipu uzlīmju izmantošana

 • Firmas iepakojums.
 • Brenda reklāma. Piemēram, kopā ar logo uz auto stikla var uzlīmēt adresi vai uz veikala skatloga var uzlīmēt informāciju par atlaidēm.
 • Apģērba apdruka. Ja vēlaties, varat pasūtīt termouzlīmes, kuras līmē uz apģērba.
wifi logo

Uzlīmju materiālu veidi

 • Papīrs. Tas ir pats lētākais variants. Tādas uzlīmes izmanto iekštelpās. Uzlīmes ir viegli pielīmēt un arī noņemt, turklāt uz virsmas nepaliek līmes pēdas.
 • Plēve. Tas ir dārgāks variants. Ir izmantojams līmēšanai ārpus telpām. Ir izturīgs pret ultravioleto starojumu un mitrumu.
 • Automašīnu plēve. Tas ir pats dārgākais variants. Tādas uzlīmes līmē uz automobiļiem.
Logo

Uzlīmju kalpošanas ilguma palielināšana

 • Tās pārklāj ar UV laku, kas palīdz pret izbalēšanu.
 • Tās laminē, kas pasargā no mehāniskiem bojājumiem un laikapstākļiem (lietus un sniega).

Laminācija ir pārklāšana ar speciālu plēvi. Laminēšanai izmanto divu veidu plēves:

 • Glancētas. Neietekmē krāsu uztveri, attēls ir tikpat piesātināts un košs, taču uz šādas plēves atspīd gaisma, kas traucē pamanīt sīkas detaļas, piemēram, tekstu.
 • Matētas. Uz tām neatspīd apkārtējā gaisma, tāpēc ideāli der uzlīmēm ar tekstu. Tāds pārklājums izskatās solīdāk un respektablāk.
Logo

Esi soli priekšā konkurentiem un padari savu logo atpazīstamu. Uzticies Druku.lv speciālistiem, sūti savas vēlmes, un mēs realizēsim iespējami īsā laikā.

Piegāde
Piegāde Latvijā
Rīgā piegāde par velti
Atgriešana
Preces atgriešana
Patērētāju tiesību aizsardzība
Droši maksājumi
Droši norēķini
Klienta dati ir aizsargāti un maksājumi ir droši
Kvalitātes garantija
Laba kvalitāte
Vairāk nekā 10 gadu pieredze un apmierināti klienti
Individuāls sortiments
Ekskluzīvi tev
Izgatavošana tikai pēc pasūtījuma, individuāli izstrādājumi
Ekoloģiskums
Rūpes par veselību
Izmantotie materiāli ir nekaitīgi veselībai

Zaļš ķeksītis Rīga
Zaļš ķeksītis Jelgava
Zaļš ķeksītis Liepāja
Zaļš ķeksītis Rēzekne
Zaļš ķeksītis Valmiera
Zaļš ķeksītis Ogre
Zaļš ķeksītis Daugavpils
Zaļš ķeksītis Jūrmala
Zaļš ķeksītis Ventspils
Zaļš ķeksītis Rēzekne
Zaļš ķeksītis Jēkabpils
Zaļš ķeksītis Salaspils