Ēdienkaršu drukāšana restorāniem

Tavās rokās tiek ielikta ēdienkarte no dizainera papīra ar pilnkrāsu apdruku. Tā ir smaga kā banānu ķekars. Gatavie ēdieni burtiski smaržo no tās lapām. Vijas kausēts siers, balti mirdz riekstiem pārkaisīts saldējums…

Vai domā, ka nav vērts noņemties ar ēdienkartēm?

Ēdienkarte ir kā vizītkarte – tā parāda tavas iestādes noskaņu un veido pirmo iespaidu. Ja cilvēki ierauga banānus, tad iedomājas par Druku.lv. Ja ierauga kaut ko līdzīgu tavai ēdienkartei, tad atceras tavu kafejnīcu vai restorānu.

Kāpēc gan atlikt ēdienkartes dizaina izstrādi? Ņem šo sarakstu un ietaupi laiku, ko pavadīsi diskusijās ar dizaineri.

Ēdienkaršu drukāšana restorāniem

Satura rādītājs

Kāpēc tas nepieciešams ēdienkartē?

Lai entuziastiski nepārblīvētu to ar nebeidzamu tekstu un fotogrāfijām, kā arī lai neatstātu klientu bez svarīgas informācijas.

Ieliktņi

Reklāma ir tirgus dzinējspēks. Firmas ēdienus pievieno kā atsevišķus ieliktņus pamata ēdienkartē. Tad nevajadzēs mainīt visu ēdienkarti, lai pievienotu īpašus ēdienus.

Materiāli

Ēdienkarte ir tavs palīgs, kas smagi strādā katru dienu. Izvēlies izskatīgus un izturīgus materiālus tās izgatavošanai.

Kvalitatīvas fotogrāfijas

Viesa apetīte no oglītes pārvērtīsies par ugunsgrēku, ja ēdieni būs nofotografēti profesionāli. Izmanto augstas izšķirtspējas attēlus.

Krāsu viltības

  • Izvēlies kontrastainas krāsas, lai ēdienkarte izceltos.
  • Izvēlies krāsas, kas papildina restorāna interjeru un apgaismojumu.

Drukāšanas metodes

Ir drukas paņēmieni, kas palīdz tavam brendam izskatītie prestiži, piemēram, daļēja lakošana, UV lakošana, folijspiede, kā arī mirdzošs vai brūns papīrs.

Pasūtīšana profesionālā tipogrāfijā

Druku.lv nodrošina kvalitatīva izstrādājuma izgatavošanu. Lai uzzinātu par izgatavošanas variantiem (papīru, vākiem, drukas veidu), cenām, daudzumu un termiņiem, zvani 22066801.

Maketu un ideju apmaiņai var izmanto e-pastu banani@druku.lv