Pirmssvētku drukas iespējas jeb brīnišķīgas poligrāfiski ražotas dāvanas

Šķiet, ka viss ir skaidrs: nosūtām biznesa suvenīru drukas pasūtījumu un esam gatavi sagaidīt visus svētkus. Poligrāfiski ražotas korporatīvās dāvanas vienmēr ir cieņā. Tās patīk un ir aktuālas ikvienam pircējam.
Taču rodas jautājums: kuras poligrāfiski ražotās dāvanas tiks izmantotas, nevis izmestas kā bojāti banāni? Pieredzējusī Druku.lv komanda ir savākusi pašus labākos suvenīru variantus.

Poligrāfiski ražotas dāvanas

Kalendāri

Cilvēki aktīvi izmanto visa veida kalendārus – pārliekamos, kabatas, ceturkšņa – gan mājās, gan darbā. Ir praktiski un tāpēc populāri plānošanas kalendāri, kuros ir daudz vietas piezīmēm.
Noteikti vajag nodrukāt ideju, kas paliek prātā, lai klients, šķirstot kalendāru, to iegaumētu. Ja nav idejas, tad neveidojas atpazīstamība un lojalitāte.

Bloknoti un dienasgrāmatas

Darījumu cilvēku dienas plāns ir ļoti pieblīvēts. Piemēram, aplūkosim Ekvadoras banānu plantācijas īpašnieku. Nedomājiet, ka viņš sauļojas ar limonādi rokā! Nē, nē, viņš nodarbojas ar biznesu kā visi, viņam visu laiku pie rokas ir plānotājs vai dienasgrāmata.

Tā ir gan patīkama, gan praktiska dāvana, kas noteikti tiek izmantota. Dāviniet klientiem un partneriem plānotāju ar brenda apdruku – tas ir ļoti labs stratēģisks gājiens. Tādu kompāniju noteikti atceras, jo bloknots vienmēr ir biznesmeņa tuvumā – viņš tajā pieraksta darāmo un kontaktus.

Daudzkārt izmantojams iepakojums

Glīts un izturīgs maisiņš ar brenda apdruku, kas nesaplīst, ja to izmanto atkārtoti, ir universāls dāvanas iepakojums. Universālas dāvanas ir arī kvalitatīvas kastītes ar brenda simboliku.

Uzdrīksties!

Ikviena uzņēmēja uzdevums ir nevis tikai apsveikt klientus un partnerus, bet noskaņot par labu sev, atgādināt par savu kompāniju, palielināt lojalitāti brendam, ieinteresēt. Savukārt Druku.lv uzdevums ir palīdzēt izveidot produktu, kas palīdz efektīvi mijiedarboties ar patērētājiem, kā arī, protams, veikt kvalitatīvus drukas pakalpojumus.

Druku.lv menedžeri palīdz izvēlēties labākās poligrāfiski ražotās dāvanas, lai tās būtu patiesi noderīgas.