Eļļas maiņas uzlīmes

Sākums > Drukas pakalpojumi > Uzlīmju druka > Auto uzlīmes > Eļļas maiņas uzlīmes

Eļļas maiņas uzlīmes

Kāpēc cilvēki pārbrauc eļļas maiņu? Tāpēc, ka aizmirst. Kāpēc aizmirst? Tāpēc, ka atgādinājumi jeb eļļas maiņas uzlÄ«mes ir noslēpti durvju stenderēs vai zem motora pārsega. KurÅ¡ gan gribēs regulāri locÄ«ties, mēģinot saskatÄ«t, cik tālu ir lÄ«dz nākamajai maiņai…

Amerikāņi drīkst lipināt eļļas maiņas atgādinājumus uz vējstikla sev acu priekšā. Kāpēc mēs nevarētu uzdrošināties parādīt sevi atklātāk, tuvāk klientam? Uzdrošinies parādīt pasaulei, ka esi!

Necaurspīdīga eļļas maiņas uzlīme uz vējstikla
Caurspīdīga eļļas maiņas uzlīme uz vējstikla

Mūsdienās ir moderni materiāli, kas pielīp pietiekami stipri pie jebkā, lai nenokristu, un pietiekami vāji, lai varētu noplēst, neatstājot pilnīgi nekādas pēdas. Tā ka var padomāt par eļļas maiņas uzlīmi uz vējstikla rāmja. Vai uz stoikas. Vai uz spoguļa, kas ir iebūvēts saules aizsegā, ja vadītājs ir vīrietis. Vārdu sakot, vietā, kura ir viegli ieraugāma no vadītāja sēdekļa, nekāpjot ārā un nelokoties deviņos līkumos.

Necaurspīdīga eļļas maiņas uzlīme uz vējstikla uzšā malā šofera pusē

Lieliem autoservisiem, kam ir klientu datubāzes un kas savas servisa uzlīmes drukā, nevis raksta uz tām ar roku, ir iespējams pasūtīt iepriekš apdrukātas etiķetes ruļļos ar krāsainu savas firmas logo un nepieciešamo informāciju glītā dizainā. Ir lētāk pašiem ar melnu ribonu drukāt vienīgi skaitļus, nekā darbināt dārgus un krāsainus etiķešu printerus. Sīkāk šajā garajā rakstā.

Servisa uzlīmes, kam ir jākalpo ilgi, piemēram, motora zobsiksnas, kondicioniera, automātiskās ātrumkārbas uzlīmes var ievietot starp divām lielākām, caurspīdīgām uzlīmēm ar caurumu, lai var piesiet ar savilcēju, kā redzams attēlā. Tādas iztur karstumu un aukstumu, ūdeni, sāli, eļļu un spirtu, nepazūd un nenodilst.

Eļļas maiņas uzlīme motora nodalījumā

Mēs drukājam eļļas maiņas uzlīmes un citas auto servisa uzlīmes gan uz lēta papīra, gan kvalitatīva vinila, ar dažādu krāsu pamatni un arī caurspīdīgas, gan tādas, kas mūžīgi turas pie jebkā, gan tādas, kuras labi turas un pēc gada var viegli noplēst tā, ka nepaliek pilnīgi nekādas pēdas. Ir pieejamas arī uzlīmes, kuras var apdrukāt no abām pusēm un ir piemērotas līmēšanai uz stikla. Ir pieejami materiāli, kas turas pie stikla vai citas gludas virsmas bez līmes, tātad šādas uzlīmes var neierobežoti ņemt nost, pārvietot un pielikt atpakaļ.

Nodrukātas eļļas maiņas uzlīmes

Tjūnētām automašīnām ir nepieciešamas tjūnētas eļļas maiņas uzlīmes, jo parastās, lētās ne pēc kā neizskatās. Mēs drukājam jebkāda izmēra uzlīmes ar jebkādu zīmējumu un griežam nestandarta formas.

Uz eļļas maiņas uzlīmes noteikti vajag uzdrukāt QR kodu ar sava servisa vietni, lai klients var savā telefonā viegli atrast un iestatīt maršutu uz tavu servisu.

Sava zīmola popularizēšana ir nozīmīga, tāpēc nepalaid garām iespēju darīt to ar eļļas maiņas un citu servisa uzlīmju palīdzību! Turklāt uz savas unikālās eļļas maiņas uzlīmes vari norādīt, ka klients nākamajā reizē saņems noteikta lieluma atlaidi – tā tu vari veidot pastāvīgu klientu loku.

Meitene raksta uz eļļas maiņas uzlīmes
Piegāde
Piegāde Latvijā
Rīgā piegāde par velti
Atgriešana
Preces atgriešana
Patērētāju tiesību aizsardzība
Droši maksājumi
Droši norēķini
Klienta dati ir aizsargāti un maksājumi ir droši
Kvalitātes garantija
Laba kvalitāte
Vairāk nekā 10 gadu pieredze un apmierināti klienti
Individuāls sortiments
Ekskluzīvi tev
Izgatavošana tikai pēc pasūtījuma, individuāli izstrādājumi
Ekoloģiskums
Rūpes par veselību
Izmantotie materiāli ir nekaitīgi veselībai

Zaļš ķeksītis Rīga
Zaļš ķeksītis Jelgava
Zaļš ķeksītis Liepāja
Zaļš ķeksītis Rēzekne
Zaļš ķeksītis Valmiera
Zaļš ķeksītis Ogre
Zaļš ķeksītis Daugavpils
Zaļš ķeksītis Jūrmala
Zaļš ķeksītis Ventspils
Zaļš ķeksītis Rēzekne
Zaļš ķeksītis Jēkabpils
Zaļš ķeksītis Salaspils