Interjera uzlīmes

Sākums > Drukas pakalpojumi > Uzlīmju druka > Interjera uzlīmes

Interjera uzlīmes

Interjera uzlīmes ir dekoratīvas uzlīmes sienām, mēbelēm un sadzīves tehnikai. Jebkura uzlīme var tikt izgatavota tevis dotajos izmēros un izskaistināt ne vien sienas, bet arī grīdu, griestus, durvis, logus, kolonnas, mēbeles, spoguļus, ledusskapjus un pat piezīmjdatorus.

Sienas pulkstenis kā interjera uzlīme

Vinila plēves uzlīmes ir vienkāršs un ģeniāls atradums tiem, kas nevēlas standarta risinājumus interjera noformēšanai. Ar tām var piepildīt māju un jebkuru telpu ar unikālām un neatkārtojamām detaļām. Ar šādām uzlīmēm var gaumīgi izrotāt jebkuru pelēcīgu telpu, izdarīt akcentu interjerā, glīti noformēt savu dzīves un darba telpu.

Mēs izgatavojam divu veidu uzlīmes.

  1. Viena toņa uzlīmes ir krāsainas plēves. Ir pieejami 18 krāsu toņi.
  2. Krāsainas uzlīmes – apdrukāts balts vinils.
Interjera uzlīmju līmēšana

Neierobežota izvēle

Atšķirībā no tapetēm interjera uzlīmes ir iespējams izveidot pilnīgi pēc tavām vēlmēm, līdz pat vissīkākajām detaļām. Mēs visīsākajā laikā izgatavojam visa veida uzlīmes dekorēšanai, kā arī piedāvājam dizainera pakalpojumus jebkādas idejas realizēšanai.

Aplīmēti konteineri

Ir pieejama ļoti plaša attēlu izvēle – var atrast gatavas uzlīmes pilnīgi visiem interjera stiliem. Taču ar to izvēles iespējas nebeidzas. Tu vari nodrukāt jebkādu attēlu, kas tev patīk, un pielīmēt pie sienas.

Sarkanīga siena - sienas uzlīmes

Idejas

Vienā tonī krāsotu sienu var padarīt košu un oriģinālu ar melnbaltām uzlīmēm, piemēram, koku, augu, meiteņu, mīlētāju, dzīvnieku vai putnu siluetiem.

Bērnu istabās parasti līmē krāsainas uzlīmes ar dzīvnieku, ūdens iemītnieku, pasaku tēlu un dažādiem citiem attēliem.

Bērnu istabas interjers ar uzlīmēm

Lai uzlīmes pārlieku neizceltos, ir ieteicams izvēlēties ornamentus un apmaļu elementus, kas izskatās kā daļa no tapetēm un rada pārsteidzošu efektu.

Guļamistabās iederas romantiskas peizāžas, iedvesmojoši un aizkustinoši uzraksti, sarežģīti rakstu vijumi, eleganti ziedi.

Guļamistaba ar aitiņu sienas uzlīmēm

Nelielas istabas parasti cenšas vizuāli paplašināt ar gaišām un vienkrāsainām tapetēm. Ar uzlīmēm uz tādām sienām var veidot krāsainus akcentus. Nelielām telpām ir piemērotas uzlīmes ar sīkām detaļām.

Nišas dekorē ar ornamentiem gar malām, kā arī izrotā ar smalki apdrukātām vinila uzlīmēm, ja niša pilda vienīgi dekoratīvu lomu.

Moderns ofisa dizains

Uzlīmes var kalpot arī kā fotogrāfiju rāmīši, kas papildus dekorēti kā iekārti koku zaros, piekārti pie sienas, ap kuriem vijas ziedi, vīteņaugi, lido putni un taureņi, un to visu var papildināt ar skaistiem uzrakstiem.

Uzticība medicīnas personālam veidojas no apkārtējās atmosfēras. To veido daudzi faktori, tajā skaitā telpu noformējums. Īpaši izteikti tas iedarbojas uz bērniem. Lai palīdzētu pacientiem atbrīvoties un atslābināties, var izrotāt telpas ar skaistām uzlīmēm.

Bērnu spēļu istabas noformējums

Griesti parasti ne ar ko nav aizņemti, tāpēc tie ir plaša vieta, kur realizēt savas mājokļa izrotāšanas idejas. Var attēlot uz griestiem ne vien ierastos mākoņus un zvaigznes, bet arī taureņus, ziedus, ģeometriskas formas, abstraktas figūras, vijīgus rakstus.

Ar interjera uzlīmēm var apslēpt plaisas, traipus, rūsu, notecējumus.

Askētisks interjers ar uzlīmi uz zilas sienas

Kā rozīnītes interjerā ir īpaši izrotāti elektrības slēdži un rozetes. Tos var padarīt par interjera sastāvdaļu. Labi izskatās smieklīgas uzlīmes ap slēdžiem bērnu istabā. Ofisos ar vienkrāsainām sienām šādas uzlīmes kalpo kā garastāvokļa uzlabotājas.

Ekoloģiskums

Vinils neizdala nekādus toksīnus, kancerogēnas vai citas kaitīgas vielas. Dekora uzlīmes ir pilnīgi nekaitīgas mājinieku, paziņu un tuvinieku veselībai.

Harmoniskas interjera uzlīmes istabā

Vienkāršība

Dekoratīvās uzlīmes ir ļoti viegli uzlīmēt uz virsmas un tikpat viegli noņemt. Tās ir ideāli piemērotas interjeram, kura īpašniekiem ir impulsīvs un nepastāvīgs raksturs. Tās ir izmantojamas arī īres telpās. Aizmirsti par dārgu tapešu pārlīmēšanu katru reizi, kad vēlies atsvaidzināt savu mītni. Ar dekoratīvām interjera uzlīmēm to var izdarīt nedaudzās minūtēs pat tad, ja neproti neko remontēt.

Piegāde
Piegāde Latvijā
Rīgā piegāde par velti
Atgriešana
Preces atgriešana
Patērētāju tiesību aizsardzība
Droši maksājumi
Droši norēķini
Klienta dati ir aizsargāti un maksājumi ir droši
Kvalitātes garantija
Laba kvalitāte
Vairāk nekā 10 gadu pieredze un apmierināti klienti
Individuāls sortiments
Ekskluzīvi tev
Izgatavošana tikai pēc pasūtījuma, individuāli izstrādājumi
Ekoloģiskums
Rūpes par veselību
Izmantotie materiāli ir nekaitīgi veselībai

Zaļš ķeksītis Rīga
Zaļš ķeksītis Jelgava
Zaļš ķeksītis Liepāja
Zaļš ķeksītis Rēzekne
Zaļš ķeksītis Valmiera
Zaļš ķeksītis Ogre
Zaļš ķeksītis Daugavpils
Zaļš ķeksītis Jūrmala
Zaļš ķeksītis Ventspils
Zaļš ķeksītis Rēzekne
Zaļš ķeksītis Jēkabpils
Zaļš ķeksītis Salaspils
Interjera uzlīme - balts, viļņains sienas dekors