Lielformāta druka

Pieņemam lielformāta pasūtījumus un piedāvājam digitālās drukas pakalpojumus par pievilcīgām cenām. Varam izgatavot dažāda izmēra reklāmas materiālus – banerus stiprināšanai stendos un pie sienām, plakātus iekštelpām un ārā, logu un grīdas uzlīmes, automašīnu līmplēves, fotosienas.

Lietojam kvalitatīvus dažāda svara, blīvuma un gaismas caurlaidības materiālus, kas kalpo ilgi, tāpēc der ilgtermiņa ieguldījumiem un atbilst cenām.

Digitāla lielformāta druka
 • POS materiāli jeb iepirkšanās vietas displeji
 • Reklāmas plakāti iekštelpām
 • Sarullējami (roll-up) baneri telpām
 • Baneri uz ēkām
 • Vinila jeb PVH (PVC) baneri
 • Koncepti
 • Materiāli izstādēm, pasākumiem, sarīkojumiem, koncertiem
 • Izkārtnes telpās un ārā
 • Pašlīmējošas līmplēves
 • Caurredzamas līmplēves skatlogiem, sabiedriskajam transportam
 • Izstāžu zīmes
 • Sienu un grīdas grafika
 • Pagalma zīmes
 • Būvniecības, būvlaukumu zīmes
 • Vides grafika
 • Arhitektūras rasējumi
 • Milzīgi fotoattēli
 • Preču foni un POP displeji
 • Logu grafika
 • Projekti, rasējumi, plāni
 • Skatuvju dibenplāni
 • Pagaidu žogu noformēšana
 • Afišas
 • Stadionu apmales kā brenda reklāma
 • Kanvas, fotokanvas, fototapetes
 • Kreklu, apģērbu apdruka
 • Karogi

Kāpēc klienti izvēlas mūs

Ļoti vienkārši. Mēs neesam starpnieki, mēs visu ražojam paši, tāpēc cenas ir konkurētspējīgas. Mēs drukājam uz ļoti kvalitatīviem materiāliem un ieguldām jaunās tehnoloģijās, lai skaisti un ātri izpildītu vissarežģītākos uzdevumus. Mēs zinām, ka ir trīs apstākļi: laiks, nauda un kvalitāte. Mēs tiekam galā ar tiem visiem, jo īpaši cenām.

Kas ir lielformāta druka

Lielformāta druka ir digitālās drukas formāts, kādu parasti izmanto, ja pasūtījuma izmērs ir no 45 centimetriem līdz 330 centimetriem.

Drukas process

Lielformāta druka aizņem mazāk laika, lai nodrukātu jebkādu zīmējumu vai krāsainu attēlu. Toneru krāsas uzklāšanai parasti tiek izmantotas lielas sprauslas. Pēc tam tinte tiek uzklāta virs tonera, radot perfektu gatavo pasūtījumu. Procesa rezultātā tiek iegūts augstas kvalitātes attēla vai grafikas apdruka.

Kāpēc vajadzētu izvēlēties lielformāta druku

Taustāmība

Cilvēki labāk reaģē uz kaut ko, ko var sajust un redzēt. Drukātie materiāli nereti iedarbojas labāk nekā sociālo mediju reklāmas, kas parādās uz dažām sekundēm un ātri pazūd, savukārt šeit var nesteidzoties vizualizēt reklamēto produktu vai pakalpojumu.

Vieglāk mērķēt uz noteiktu tirgu

Lielformāta druka palīdz uzņēmējam tirgot produktus daudz vieglāk. Var drukāt banerus un plakātus, kas paredzēti noteiktai mērķauditorijai, piemēram, skolām vai vietējiem uzņēmumiem.

Ierasti lielformāta lietojumi

Plakāti

Lielformāta druka ļauj izveidot visdažādākos plakātus. Dizains un krāsas var atšķirties atkarībā no klienta vēlmēm. Salīdzinot ar radio vai televīziju, tie ir rentabli un būtiski ietekmē auditoriju.

Baneri

Tie ir ārkārtīgi efektīvs reklāmas veids, un digitālā reklāmas druka ir lieliska izvēle šādu darbu izgatavošanai. Mēs varam izgatavot vispieejamākos augstas kvalitātes banerus.

Logu aplīmēšana

Vai pie tava ofisa ir intensīva gājēju plūsma? Ja atbilde ir apstiprinoša, nevilcinies pasūtīt logu uzlīmes, lai reklamētu sevi garāmbraucošajiem. Šāds mārketinga solis noteikti ātri dos labumu tavam uzņēmumam.

Mūsu nodrošinātā lielformāta druka

Druku.lv piedāvā labāko liela izmēra digitālo apdruku. Mēs esam apņēmušies nodrošināt kvalitatīvu lielformāta pakalpojumu ar pārliecību, ka kvalitāte vienmēr ir svarīgāka par kvantitāti. Mēs saprotam, ka tavs bizness ir jāpaceļ augstākā līmenī, tāpēc ar savu drukas darbu varam sniegt to unikālo vēstījumu, ko vēlies paust potenciālajiem klientiem. Mūsu ekspertu komanda strādā kopā un apvieno savas prasmes un pieredzi, lai izveidotu pievilcīgu apdruku.

Mūsu digitālās drukas iekārtas spēj drukāt uz papīra un vinila, un mēs varam garantēt, ka mūsu krāsu apdruka izturēs tādus apstākļus kā karstums, saules gaisma un lietus. Tu vari veikt jebkādu pasūtījumu, jo mūsu lielformāta printeri spēj nodrukāt gandrīz visu veidu grafikas attēlošanu. Sazinies ar mums jau šodien, lai ar mūsu darbinieku apspriestu visus radušos jautājumus.

Lielformāta pieejamība

Par lielu formātu sauc visu, kas lielāks par standarta drukas darbiem, piemēram, ofisa izdrukām.

Lielformāta druka vienmēr tika uzskatīta par speciālu pakalpojumu, taču tagad tā ir pieejama plašāk nekā jebkad agrāk. Tā kā tehnoloģijas attīstās, platformāta drukas iekārtas tagad var drukāt ar ievērojami lētākām izmaksām nekā agrāk.

Kas var izmantot lielformāta druku?

Neatkarīgi no tava uzņēmuma vai nozares digitāla reklāmas druka var būt lielisks veids, kā izplatīt tavu vēstījumu.

Daudzi, tostarp biroju ēkas, rūpniecības kompleksi, mazumtirdzniecības veikali un iepirkšanās centri, var gūt ievērojamu labumu no digitālas reklāmas drukāšanas. Turklāt, tā kā to var pielāgot jebkurai vajadzībai, ir vienkārši atrast risinājumu, kas atbilst taviem mērķiem un budžetam.

Digitālā reklāmas druka palīdz tev izcelties un atstāt iespaidu izstādēs, pasākumos un ikdienā.

Lielformāta drukas sniegtās iespējas

Šāda druka paver plašāk drukas iespēju pasauli. Lielformāta druku var izmantot grīdas grafikai, izstāžu stendiem, logu uzlīmēm, automašīnu plēvēm, reklāmas apdrukai un daudz kam citam.

Ir neskaitāmas lietas, ko var izdrukāt, ja runa ir par lielformāta druku. Attēlu druka ir populāra izvēle, jo ir iespējams radīt spilgtas un spēcīgas prezentācijas.

Un, pateicoties tehnoloģiskajiem sasniegumiem, izcilu attēlu izdruku iegūšana tagad ir vienkāršāka nekā iepriekš. Fotogrāfijas var radīt personisku pieskārienu jebkurai vietai neatkarīgi no tā, vai drukā ainavas vai ģimenes portretus. Attēlu atdzīvināšana ar profesionālu druku ir labākā metode izcilu rezultātu garantēšanai.

Kādi drukāšanas veidi ir iekļauti lielformāta drukā?

Jebkurš drukas projekts, kurā tiek veikta milzīgas papīra lapas vai plēves loksnes apdruka, tiek saukts par lielformāta druku. Tipiski piemēri ir baneri un izstāžu stendi.

Digitālās lielizmēra drukas darbiem ir nepieciešami specializēti printeri, kas spēj apstrādāt lielākus papīra izmērus. Pirms salikšanas drukas darbs dažkārt var būt jāpabeidz pa daļām.

Uzņēmumiem, kas vēlas radīt ievērojamu iespaidu ar savu mārketingu, lielformāta druka ir ideāla atbilde. Tirdzniecības izstādes var palīdzēt uzņēmumiem izcelties no konkurentiem, savukārt uzlīmju druku un reklāmkarogus var izmantot, lai reklamētu atlaides vai jaunu produktu.

Ir vienkārši atrast digitālās drukas risinājumu, kas atbilst tavām unikālajām prasībām ar pieejamo iespēju pārpilnību.

Vai Druku.lv var tikt galā ar lielformāta druku āra un iekštelpu projektiem?

Pilnīgi noteikti. Mūsu pieredze aptver gan iekštelpu, gan āra lietojumus, ar dziļu izpratni par materiāliem un tehnoloģijām, kas vislabāk atbilst dažādām vidēm, temperatūrām un virsmām. Neatkarīgi no tā, vai tas ir mazumtirdzniecības skatlogs vai āra stadiona zīmola reklāma, mēs to varam.

Kā Druku.lv nodrošina, ka izpilde nepārsniedz budžetu un iekļaujas termiņos?

Mūsu projektu vadības pieeja ir vērsta uz sadarbību un efektivitāti. Mēs cieši sadarbojamies ar tevi, lai izprastu tavu redzējumu un prasības, piedāvājot pielāgotus risinājumus, kas ne tikai atbilst, bet arī pārsniedz cerības, vienlaikus ievērojot tavus budžeta un laika ierobežojumus.

Digitāla druka? Ko tas nozīmē?

Mēs izstrādājam drukas dizainu apjomīgām virsmām no nulles. Tas nozīmē, ka tu izstāsti mums savu ideju, un mūsu grafiskie dizaineri izveido telpas renderēšanu jeb virtuālo plānu ar jauno dizainu, kā tas izskatītos pēc izdrukāšanas un uzstādīšanas.

Pēc dizaina apstiprināšanas mēs izveidojam materiālu piedāvājumu un pārejam pie drukas darba kopā ar tās galīgo uzstādīšanu.