Druka uz kartona kastes kā noieta palielināšanas veids

Kaste, kurā ir iesaiņota tava prece, spēj ļoti daudz. Vai zināji?

Atliek tikai mazliet pastrādāt pie iepakojuma, un tas sāk uzticami reklamēt tavu brendu. Ir ļoti viegli piesaistīt klientu uzmanību, popularizēt produkciju un atgādināt par sevi. Vajag vienīgi kaut ko uzdrukāt uz kastes.

Kastes ar uzdrukātu logo izceļas no pārējām – garlaicīgām, vienmuļām, brūnganām. Brenda iepakojums ir kā koši banāni plauktos, kas piesaista uzmanību.

Druka uz kartona kastes - noieta palielināšanas veids

Savukārt krāsaini apdrukāts dāvanas iesaiņojums padara to patīkamāku.

Laifhaks! Var izcelt savu preci, ja apdrukā kastes iekšpusi! Neizturies nevērīgi pret laukumu, uz kura var izvietot informāciju un reklāmu.

Parasti divpusēju kartona apdruku izmanto parfimērijai, elitārai kosmētikai, ēdamiem dāvanu komplektiem, farmācijas produkcijai un sadzīves ķīmijai. Tāda pieeja veido noteiktu kompānijas imidžu un palielina patērētāju uzticību.

Kā to drukā?

Uz kartona kastēm drukā dažādi. Viss ir atkarīgs no uzdevuma un izmantotā kartona.

Drukāšanas process ir šāds:

  1. Pasūtītājs vēršas pie drukas kompānijas, kurai uzticas.
  2. Kopā ar kompānijas darbiniekiem izvēlas apdrukāšanas veidu, kāds der viņa gadījumā.
  3. Dizaineri izveido maketu un piedāvā kastes apdrukas variantus. Tos pašus, kas iekaros potenciālo pasūtītāju sirdis un piesaistīs viņu uzmanību.

Rezumējam.

Kvalitatīva apdruka piešķir precei papildu vērtību. Tas ir brīnišķīgs veids, kā palielināt noietu.

Ļoti izmeklēti izskatās krāsaina apdruka uz kartona. Potenciālie pircēji gūst ne vien estētisku baudu, bet arī saņem papildu informāciju par preci. Protams, papildu poligrāfiskais process palielina izmaksas, bet tas ir tā vērts.

Kompānija Druku.lv ar prieku palīdz izveidot ideālas kastes tavām precēm.