Dažādas uzlīmes

Sākums > Drukas pakalpojumi > Uzlīmju druka > Dažādas uzlīmes

Dažādas uzlīmes

Mūsdienās vinila uzlīmes ir visur, kur vien var iedomāties. No kurienes tās ir radušās? Pirmie uzlīmju pievilcību ir pamanījuši autosportisti un aplīmēja savas mašīnas ar dažādiem attēliem un logotipiem. Pēc tam ideju pārņēma hip-hop cienītāji un ceļotāji, un tā uzlīmes ir ienākušas ikviena cilvēka dzīvē.

Sporta auto ar uzlīmēm

Uzlīmes pastāvīgi ir ap mums, iespējams, ka pat uz cilvēka ķermeņa, un, kas zina, varbūt jau ir iekšā ķermenī. Uzlīmes ir sastopamas tik bieži, ka tās vairs pat nepamanām. Tās līmē uz ierīcēm, piemēram, veļas mašīnām, plītīm – noteikti ir tādi, kas tās vēl nav noplēsuši. Stikeri ir uz suvenīriem, iepakojuma ar svītrkodiem, vārdu sakot, visur.

Veļas mašīna

Individualitātes izpaušana

Uzlīmes ir vienkāršs instruments, ar kura palīdzību paust savu individualitāti. Ar to palīdzību var viegli un efektīvi mainīt apkārtni. To izmantošanas iespējas ierobežo vienīgi fantāzija, līdz ar to radošas personības noteikti ar to palīdzību izgatavo kaut ko interesantu un oriģinālu pat tad, ja strādā pie masveida dizaina.

Ir vairāki acīmredzami iemesli, kāpēc šādi dekoratīvi elementi populāri:

  • Tie ir viegli izmantojami, to spēj pat bērns.
  • Ir pieejama milzīga daudzveidība. Ir atrodamas uzlīmes jebkurai gaumei.
  • Ar tām var dekorēt jebko un tāpat arī paslēpt jebko.

Piemēram, ja kaķis ir noplēsis tapetes, tad tās var noplēst un uzlīmēt ar ziediem apdrukātu uzlīmi.

Plīsums ar sirsniņu

Vēl jāatzīmē, ka vinils, no kā gatavo uzlīmes jeb stikerus, nebīstas praktiski ne no kā, tāpēc to izmanto skatlogu un citu āra elementu aplīmēšanai.

Tāpat ir svarīgi, ka apdrukāt uzlīmes ir tikpat viegli kā uzlīmēt. Tāpēc ražotāji apgādā mūs ar plašām kolekcijām, milzīgām uzlīmēm pa visu sienu un citām noderīgām lietām.

Daudz dažādu uzlīmju

Kā uzlīmes tiek izmantotas?

Pats populārākais uzlīmju izmantošanas veids ir reklāma. Tās izgatavo tā, lai cilvēki pievērsu uzmanību kompānijas pakalpojumiem vai precēm. Pie reklāmas uzlīmēm pieder logotipi un firmu simbolika, saukļi, lozungi, aicinājumi pirkt.

Skatlogs ar uzlīmi

Informatīvi stikeri satur kaut kādu tekstu, piemēram, tehniskus ierīces datus. Uz tām var būt nodrukāti brīdinājumi, aicinājumi ievērot piesardzību un lietošanas norādījumi. Tādas uzlīmes līmē uz sadzīves tehnikas instrumentiem un visa, uz kā ir jābūt norādījumiem par lietošanu un piesardzību.

Arvien populārākas kļūst garantijas uzlīmes. Ar to palīdzību tiek garantēts, ka iepakojums vai trauks nav bijis atvērts un ka pirmais to dara tas, kurš to ir iegādājies. Parasti vienu garantijas uzlīmes malu līmē uz vāciņa vai korķīša, otru – uz kārbas vai pudeles.

Sadzīves uzlīmes parasti ir etiķetes burkām. Tie ir pašlīmējoši attēli ar vietu, kur saimniece var uzrakstīt, kas ir burkā. Atšķirībā no papīra šādas uzlīmes ir izgatavotas no plēves, nenokrīt un nesamirkst pagrabā vai saldēšanas kamerā.

Ir ļoti plašs dekoratīvu uzlīmju klāsts: mīļu multiplikācijas filmu personāžu attēli, pašu fotogrāfijas, apsveikumi un daudz, daudz kas cits. Ar šādām uzlīmēm izrotā bloknotus, dienasgrāmatas, portatīvos datorus, telefonus un citus priekšmetus, kā arī sienas un citus interjera elementus.

Galvenā uzlīmju priekšrocība ir lakonisms. Bieži uz nelielas virsmas ir koncentrēta ļoti apjomīga informācijas.

Kur līmēt? Uz kā līmēt?

Vinila uzlīmes vislabāk turas pie gludas virsmas. Princips ir vienkāršs: jo plakanāka ir virsma, jo labāk un ilgāk uzlīme kalpos.

Var droši līmēt uz stikla, spoguļa, ekrāna, portatīvā datora, ledusskapja, flīzēm vannas istabā un virtuvē, metāla galda lampas, telefona un tā tālāk. Vienkārši apveries apkārt un paspēlē spēli “Kur var pielīmēt?” Tomēr desmit reizes padomā, pirms līmēt kaut ko uz renesanses laika ozolkoka kumodes.

Ar pietiekamu izveicību ir iespējams pašam aplīmēt lielus objektus. Krāsotas sienas, piemēram, labi iztur radošuma uzplūdus un neliek vilties ar iznākumu. Tomēr, ja sienai smilšu faktūra vai uz tās ir reljefas tapetes, tad no aplīmēšanas labāk atteikties.

Liekta virsma nav šķērslis – ja pacenšas, tad ar lielu uzlīmi var apklāt kādu noapaļotu malu vai pat apaļu termosu. Var pat uzlīmēt uzlīmi stūrī, galvenais ir apdomāt vēlamo iznākumu. Pārlīmēt globusu jau būs krietni grūtāk.

Istabas rotāšana

Nav nekā labāka par uzlīmēm!

Uzlīmes ir brīnišķīgs līdzeklis, kā izrotāt dāvanas.

Uzlīmēm ir estētiska funkcija – ar to palīdzību var padarīt izskatīgāku un pievilcīgāku gandrīz jebkuru priekšmetu. Neviens nav aizliedzis izgatavot uzlīmi īpašai vajadzībai pēc individuāla pasūtījuma! Un tas nemaz nav dārgi.

Radoša dāvana

Cilvēkiem vienkārši patīk uzlīmes. Patīk atļaut iekšējam mazalam bērnam spēlēties, un reklāmas uzlīmes vienkārši ir pieaugušu cilvēku spēles. Ļaudīm patīk skatīties uz glītām uzlīmēm, kas izgatavotas ar acīmredzamu radošuma dzirksti.

Piegāde
Piegāde Latvijā
Rīgā piegāde par velti
Atgriešana
Preces atgriešana
Patērētāju tiesību aizsardzība
Droši maksājumi
Droši norēķini
Klienta dati ir aizsargāti un maksājumi ir droši
Kvalitātes garantija
Laba kvalitāte
Vairāk nekā 10 gadu pieredze un apmierināti klienti
Individuāls sortiments
Ekskluzīvi tev
Izgatavošana tikai pēc pasūtījuma, individuāli izstrādājumi
Ekoloģiskums
Rūpes par veselību
Izmantotie materiāli ir nekaitīgi veselībai

Zaļš ķeksītis Rīga
Zaļš ķeksītis Jelgava
Zaļš ķeksītis Liepāja
Zaļš ķeksītis Rēzekne
Zaļš ķeksītis Valmiera
Zaļš ķeksītis Ogre
Zaļš ķeksītis Daugavpils
Zaļš ķeksītis Jūrmala
Zaļš ķeksītis Ventspils
Zaļš ķeksītis Rēzekne
Zaļš ķeksītis Jēkabpils
Zaļš ķeksītis Salaspils