Mēbeļu uzlīmes

Sākums > Drukas pakalpojumi > Uzlīmju druka > Interjera uzlīmes > Mēbeļu uzlīmes

Mēbeļu uzlīmes

Mēbeļu uzlīmes ir apdrukāta plēve, kas pielīmēta pie mēbeļu virsmas. Līmplēve ir lielisks materiāls, tam vairākas priekšrocības:

 • Tas aizsargā virsmu;
 • Piedod mēbelēm jaunu izskatu;
 • Ļauj viegli mainīt estētiski vizuālo telpas tēlu.
Mēbeļu tapetes

Mēbeļu aplīmēšanai parasti izvēlas klasiskās dizaina līmplēves. Tās mēdz būt:

 • vienkrāsainas,
 • ar akmens vai koka imitāciju,
 • ar mozaīkas rakstu,
 • caurspīdīgas.

Uzlīmju virsma var būt:

 • matēta,
 • glancēta,
 • atspoguļojoša.

Uzlīmes mēdz izrotāt ar:

 • mākslīgiem kristāliem,
 • pērlītēm,
 • spīgulīšiem.

Visizplatītākais interjera uzlīmju materiāls ir vinila plēve. Ar tām var aplīmēt bērnu istabas, guļamistabas, dzīvojamās istabas un vannas istabas mēbeles. Tās ir viegli uzlīmēt un arī viegli noņemt.

Mēbeļu uzlīmes bērnu istabā

Daudzi vecāki cenšas padarīt bērnu istabu atšķirīgu no pārējām – līmē tapetes ar pelītēm, vilcieniņiem un līdzīgiem attēliem. Vēl var izrotāt mēbeles ar uzlīmēm. Tas ir daudz lētāk. Turklāt bērni ātri aug, un nav nepieciešams bieži taisīt remontu visā istabā, lai pārlīmētu tapetes – pietiek nomainīt uzlīmes uz bērna vecumam atbilstošām.

Ar banānu uz,īmēm aplīmēta bērna gulta

Var arī ietaupīt uz pašām mēbelēm – iegādāties tās bez papildu noformējuma un aplīmēt ar skaistām uzlīmēm, kuras izvēlas individuāli sev un bērniem par prieku.

Ir laba doma pie skapja vai sienas pielīmēt auguma mērītāju. Bērniem patīk arī tumsā zaigojošas uzlīmes. Pie griestiem vai skapju augšpusē var pielīmēt zvaigznes, sauli un mēnesi.

Ir labi pasaukt bērnus un kopīgi līmēt uzlīmes, jo istaba ir viņu, un bērni var izvēlēties, kā tā ir iekārtota. Vienmēr ir jautri izrotāt mēbeles un istabu kopā.

Viesistaba

Visizplatītākie dekoru veidi viesistabās ir no augu un abstraktās tematikas. Individuāli apdrukātas interjera uzlīmes palīdz pārveidot garlaicīgu telpu par pievilcīgu. Tiek izmantotas dažādu formu spoguļojošas uzlīmes, kā arī tādas, kas ir izrotātas ar kristāliņiem un spīgulīšiem. Ar tām pastiprina viesistabas dizaina oriģinalitāti.

Kumode ar banānu uzlīmēm

Vannas istaba un virtuve

Uzlīmju materiāls viegli panes paaugstinātu mitrumu. Aplīmēti ledusskapji un mikroviļņu krāsnis izskatās oriģināli. Parasti uz virtuves mēbelēm līmē uzlīmes ar tējas, kafijas, trauku, augļu, dārzeņu un ēdienu attēliem.

Ar nelielām uzlīmītēm parasti izrotā spoguļus un flīzes, kā arī skapīšu durtiņas. Vannas istabās parasti izmanto uzlīmes ar jūras motīviem – viļņojošu ūdeni, zivīm un jūras augiem. Uzlīmes var mazgāt, tāpēc tās ir populāras vannas istabās un virtuvēs.

Populāras tēmas

 1. Dzīvnieki. Tādas vinila uzlīmes iederas visās istabās. Bērnu istabā līmē zilonīšus, pelītes, kaķīšus, taurenīšus, viesistabā – suņus, tīģerus, virtuvē – aitas un kaķus.
 2. Augi. Ļoti populāri ir ziedi, koki un zari ar lapām.
 3. Abstakcijas. Ne mazāk populāras ir ģeometriskas kompozīcijas – apļi, sirsniņas, joslas, raksti. Ar tiem aplīmē skapjus, kumodes un spoguļus.
 4. Jūra. Vannas istabās, virtuvēs, bērnu istabās un guļamistabās nereti izvēlas uzlīmes ar gliemežvākiem, zivīm, ūdensaugiem, enkuriem, stūresratiem, delfīniem un haizivīm.
 5. Svētki. Bieži izmanto uzlīmes ar svinību attēliem vai simboliem, piemēram, sniegpārsliņām, eglītēm, sirsniņām, baložiem. Līmē arī uzrakstus ar atzīšanos mīlestībā.
 6. Bērnība. Bērnu mēbeles dekorē ar plašu uzlīmju klāstu, piemēram, pelītēm, žirafēm, mašīnītēm, lellēm, zvaigznēm, planētām, burtiem, cipariem, auguma mērītājiem, multiplikācijas filmu varoņiem. Visiem bērniem patīk tādas uzlīmes.

Defektu apslēpšana

Ekspluatācijas laikā uz mēbeļu virsmām rodas dažādi bojājumi, piemēram, robi un ieskrāpējumi. Tas ir īpaši aktuāli, ja mājās ir bērni un dzīvnieki. Suņi un kaķi skrāpē mēbeles. Ļoti labs un ātrs paņēmiens tādos gadījumos ir defektu maskēšana ar uzlīmēm. Turklāt tās var izgatavot individuāli, pēc savas gaumes.

Noberzumiem, ieskrāpējumiem un nenozīmīgiem iespiedumiem līmē virsū uzlīmes, tā vienā mirklī piešķirot mēbelēm svaigu un jaunu izskatu. Interjera uzlīmes palīdz arī apslēpt krāsns podiņu, sadzīves tehnikas un tapešu defektus. Ar tām ne vien maskē trūkumus, bet arī padara telpu interesantu un oriģinālu, un to pamana un atzīmē viesi. Ar nelielām uzlīmju kompozīcijām var apslēpt pat spoguļu defektus.

Nobeigums

Mēbeļu uzlīmes neaprobežojas tikai ar to. Ir iespējams uz tām drukāt jebkādu zīmējumu, rakstu un krāsu kombināciju. Dizaina izveidošana ar šādām uzlīmēm ir ļoti viegla, to ierobežo vienīgi fantāzija. Ar maziem izdevumiem un nelielu laika patēriņu var mēbeļu izskatu mainīt līdz nepazīšanai. Ja pēc kāda laika vēlies mainīt mājas vai dzīvokļa interjera izskatu, tad uzlīmes viegli var nomainīt. Jebkādas, pat visparastākās mēbeles gūst košu akcentu, ja tās aplīmē ar efektīvām, stilīgām un mākslinieciskām uzlīmēm.

Tā kā piedāvājums ir neierobežots, vienkārši sūti attēlus, ar kādiem vēlies dažādot savu interjeru, norādi izmērus un daudzumu, un mēs izdrukāsim un izgriezīsim. Vari nofotografēt savu mēbeli un uzlikt virsū attēlu, kādu vēlies līmēt uz tās, un mūsu dizaineri izveidos uzlīmes maketu un pat piedāvās kādu labu ideju, kā tas varētu izskatīties vēl brīnišķīgāk.

Izmaksas nebūt nebūs augstākas par veikala cenām, toties tev būs oriģināls mēbeļu dizains. Droši raksti un zvani!

Piegāde
Piegāde Latvijā
Rīgā piegāde par velti
Atgriešana
Preces atgriešana
Patērētāju tiesību aizsardzība
Droši maksājumi
Droši norēķini
Klienta dati ir aizsargāti un maksājumi ir droši
Kvalitātes garantija
Laba kvalitāte
Vairāk nekā 10 gadu pieredze un apmierināti klienti
Individuāls sortiments
Ekskluzīvi tev
Izgatavošana tikai pēc pasūtījuma, individuāli izstrādājumi
Ekoloģiskums
Rūpes par veselību
Izmantotie materiāli ir nekaitīgi veselībai

Zaļš ķeksītis Rīga
Zaļš ķeksītis Jelgava
Zaļš ķeksītis Liepāja
Zaļš ķeksītis Rēzekne
Zaļš ķeksītis Valmiera
Zaļš ķeksītis Ogre
Zaļš ķeksītis Daugavpils
Zaļš ķeksītis Jūrmala
Zaļš ķeksītis Ventspils
Zaļš ķeksītis Rēzekne
Zaļš ķeksītis Jēkabpils
Zaļš ķeksītis Salaspils