Kalendāru druka

Kreatīvas idejas, nestandarta forma, skaists noformējums – to visu un daudz vairāk vari realizēt savā kalendārā.

Jā, vari to nodrukāt Rīgā par izdevīgu cenu, turklāt ar piegādi. Saprotams, nevainojamā kvalitātē. Ideālā kā banāna forma.

Kalendāru druka

Vai zini, ka ļaudis kolekcionē banānu etiķetes? Visvairāk kolekcionāru ir Dienvidamerikā, ap 200. Daudzi strādā banānu biznesā.

Par kolekcijām runājot, informējam, ka ir arī kalendāru kolekcionāri.

Vēlies vēl?

  • Pasaules kalendārā pamatvienība ir ceturksnis (91 diena). Grāmatveži to ir izdomājuši, kurš gan cits.
  • Starptautiskajā fiksētajā kalendārā visi mēneši sākas ar svētdienu. Tajā ir 13. mēnesis ar nosaukumu “sol”. Ļoti ērts kalendārs, banānu goda vārds!
  • Mūžīgajā kalendārā nav piektdienu ar 13. datumu. Pareizi, kam mūžībā tādas problēmas.
  • 19. gadsimtā kabatas kalendārus darināja ne vien no papīra, bet arī no ādas un zīda. Noteikti būtu uztaisījuši arī no banānu mizām, ja banāni nebūtu tik eksotiski.
  • 25. gadā pirms mūsu ēras Oktaviāns Augusts izdomāja savu kalendāru. Viņš sadalīja mēnesi trijās daļās: kalenda, ida un nona. Katrs mēnesis sākās jaunā mēnesī, un romieši tad ievāca nodokļus. No tā arī radās vārds “kalendārs” (lat. calendarium – nodokļu grāmatiņa).
  • Mazliet no mūsu dienām. Dzīvnieku aizstāvji ir izdomājuši lielisku akciju. Lai savāktu naudu dzīvnieku patversmei, viņi izlaida kabatas kalendāru sēriju ar savu kopjamo dzīvnieku attēliem. Pirmo partiju izpirka pāris dienās. Pēc iedzīvotāju lūguma aktīvisti gatavo nākamo kalendāru sēriju.

Kalendāru drukāšana ir izrādījusies lieliska ideja un turpinās līdz pat mūsu dienām. Tipogrāfija Druku.lv Rīgā pastāvīgi saņem dažādu kalendāru drukāšanas pasūtījumus. Mēs savus pasūtītājus nekādi neierobežojam, izvēlies tādu kalendāru, kāds tev patīk. Izdomā savu, kāpēc ne.

Mūsu profesionālā drukas mašīna pacieš visu.