Apaļu uzlīmju druka

Kur Rīgā pasūtīt apaļu uzlīmju druku par visoptimālākajām cenām? Nākam palīgā mēs, Druku.lv. Mums ir sava ražotne, tāpēc pasūtījumus izpildām ātri. Zvaniet vai ievietojiet savu pasūtījumu šajā vietnē, un mēs sazināsimies pavisam drīz. Piegādājam visā Latvijā.

Apaļu uzlīmju izgatavošanas cenas

NosaukumsUzlīmeSkaitsCena
LīmplēveKrāsu druka Ø40mm500 gab18,85 eur
LīmplēveKrāsu druka Ø40mm1000 gab30,10 eur
LīmplēveKrāsu druka Ø40mm2000 gab55,70 eur
LīmplēveKrāsu druka Ø40mm3000 gab74,71 eur
 Liela izmēra uzlīmes  
LīmplēveA0 lielformāts Ø841mm1 gab30,00 eur
LīmplēveA1 lielformāts Ø594mm1 gab18,50 eur
LīmplēveA2 lielformāts Ø420mm1 gab8,50 eur
LīmpapīrsA3 lielformāts Ø297mm1 gab2,00 eur
LīmpapīrsA4 formāts Ø210mm1 gab1,50 eur
 Auto uzlīme bez aizsargslāņa  
LīmplēveØ100mm1 gab7,50 eur
LīmplēveØ200mm1 gab10,00 eur
LīmplēveØ300mm1 gab12,50 eur
LīmplēveØ400mm1 gab15,00 eur
 Auto uzlīme ar aizsargslāni  
LīmplēveØ100mm1 gab10,00 eur
LīmplēveØ200mm1 gab12,50 eur
LīmplēveØ300mm1 gab15,00 eur
LīmplēveØ400mm1 gab17,50 eur

Uzlīmju dizains

Piedāvājam izstrādāt uzlīmju dizainu. Neprasām nekādus īpašus sarežģītām tipogrāfijas prasībām atbilstošus maketus. Uzlīmes sagatavojam drukai paši pēc klienta apraksta. Tāpēc mūsu piedāvājums ir visdraudzīgākais tirgū. Nav drūzmas, tāpēc varam piedāvāt individuālu, personalizētu uzlīmju dizainu.

Piegāde

Izgatavotās uzlīmes piegādājam paši Rīgā bez maksas. Latvijā ar pieejamajiem piegādes servisiem, parasti pakomātiem.

Citāts

Uzņēmumi, kas neiegulda līdzekļus zīmola attīstībā un popularizēšanā, agri vai vēlu zaudē uzņēmumiem, kas to dara. Mūsdienās ir grūti iedomāties produktus bez firmas uzlīmēm. Ieguldot zīmolā, jūs ieguldāt potenciālo patērētāju lojalitātē un sava uzņēmuma atpazīstamībā. Un, kā zināms, lojalitāte ir nozīmīgs faktors, kas ietekmē lēmuma pieņemšanu par pirkumu.

Apaļas uzlīmes skaistos krāsu toņos

Apaļo uzlīmju veidi

Līmējošais slānis:

 • pastāvīgs,
 • noņemams,
 • standarta temperatūrām,
 • īpaši zemām temperatūrām,
 • ar augstu adhēziju (pastiprināta līme).

Ir pieejami pašlīmējošie materiāli, kas tonēti dažādās smilškrāsas vai luminiscējošās krāsās, ar dažādiem reljefiem, kas atgādina linu vai veržē papīru.

Apaļas 3D polimēra uzlīmes. Pēc logotipa uzdrukāšanas uzlīmi pārklāj ar biezu caurspīdīga polimēra slāni. Šādas uzlīmes bieži izmanto kā suvenīrus.

Hologrāfiskas uzlīmes. Apaļas folijas uzlīmes, uz kurām tiek uzklāts attēls, izmantojot reljefspiedi vai apdruku. Tiek ražotas loksnēs vai ruļļos. Var būt nenoplēšamas etiķetes (nav iespējams atkārtoti pārlīmēt etiķeti) vai parastas.

Uzlīmes izgatavo no papīra vai plēves. Pēdējās ir izturīgas pret mitrumu.

Tāpat materiāli var būt

caurspīdīgi,

balti,

krāsaini,

mirdzoši un vizuļojoši,

metāliskās krāsās.

Apaļo uzlīmju drukas veidi

Digitālā platformāta druka tiek izmantota mazām un vidēji lielām tirāžām, kā arī, ja nepieciešams izgatavot ļoti ātri. Pēc drukas uzlīmes tiek izgrieztas ar ploteri.

Ofsetspiede tiek pasūtīta ļoti lielām tirāžām. Vienas uzlīmes cena šādā gadījumā ir vismazākā. Uzlīmes šajā gadījumā izgriež ar izciršanu.

Apaļas uzlīmes ar reklāmas aicinājumiem

Dekoratīva pēcapstrāde

Pēc drukas ir iespējams apaļās uzlīmes izdekorēt ar

 • folijspiedi,
 • reljefspiedi,
 • ultravioleto laku,
 • tekstūras laku,
 • lamināciju.

Ar laku vai lamināciju var uzlabot papīra uzlīmju izturību pret ārējiem apstākļiem un izbalēšanu. Ar pēcapstrādi iegūst spīdīgu vai matētu virsmu.

Apaļu uzlīmju izmantošana

Apaļas uzlīmes izmanto informatīviem, reklāmas un dekoratīviem nolūkiem.

 • Dzērienu pudeles
 • Pārtikas produkti
 • Saimniecības un ikdienas preces
 • Cenu zīmes
 • Iepakojuma kastes
 • Iepakojums
 • Suvenīri
 • Dāvanas
 • Maisiņi
 • Kā etiķetes
 • Vitrīnas
 • Skatlogi
 • Automašīnas
 • Interjera priekšmeti
 • Grīdas

Apaļas uzlīmes ir līmējamas uz plastmasas, stikla, koka, metāla.

Vairākas apaļas uzlīmes

Interesanti fakti par apaļo uzlīmju drukāšanu

Apaļa druka uz pašlīmējošās plēves un papīra.

Pēc drukas vēstures standartiem apaļo uzlīmju drukāšana uz pašlīmējošā papīra un plēves ir diezgan jauna tehnoloģija, tai nav pat piecdesmit gadu. Runa ir ne tikai par apaļām uzlīmēm un jebkādas formas uzlīmēm ar kontūrplotera izgriešanu (brīvās formas uzlīmes), bet par visām uzlīmēm kopumā. Faktiski izgudrojums nebija apaļu uzlīmju drukāšana kā tāda (tās jau ilgu laiku varēja drukāt uz plēvēm un papīra), bet gan pašas lipīgās plēves izgatavošanas tehnoloģija – līmes ķīmiskā formula un, pats galvenais, tehnoloģija tās uzklāšanai uz pašlīmējošā papīra un plēves. Izgudrojums sastāvēja no tā, ka vispirms substrātu pārklāja ar silikona slāni un tikai pēc tam uzklāja līmi – tā bija gandrīz “miljona dolāru” ideja! Uzlīmju jeb stikeru parādīšanās burtiski uzspridzināja visus tirgus, līdz nepazīšanai mainīja gan produktu izskatu, gan iepakojumu, padarot to košu, izturīgu un iespaidīgu mūsdienīgā veidā. Pagājušā gadsimta 70. gadu beigās apaļu uzlīmju drukāšana uz pašlīmējošā papīra un plēves kļuva par vispārēju “vīrusu” epidēmiju. Daudzi pieaugušie atceras, ka Japānas audioaparatūras ražotāji savu audio tehniku aplīmēja ar pašlīmējošām uzlīmēm gluži kā bērni, kuri nespēj beigt spēlēties. Un lielajiem globālajiem sponsoru uzņēmumiem apaļo logotipu uzlīmju izgatavošana izraisīja īstu reklāmas aktivitātes bumu. Iespējams, ka vizuālākais simbols no visām uzlīmes iespējām ir Formula 1 automašīna, kurai visas virsmas ir pārklātas ar logotipiem, kas uzdrukāti gan uz pašlīmējošās plēves, gan uz vienkārša, lēta pašlīmējošā papīra. Cik ilgs laiks pagātnes māksliniekiem ar saviem trafaretiem un krāsām būtu prasījis, lai to visu paveiktu, ja nebūtu apaļo uzlīmju drukas?!

Apaļo uzlīmju izgatavošana atkarībā no mērķa un izmantošanas vietas iedalāma divos veidos – uzlīmju izgatavošana uz pašlīmējošās plēves un papīra uzlīmju izgatavošana. Pati uzlīmes forma šeit nav svarīga: tā var būt taisnstūrveida vai kvadrātveida (standarta formas uzlīmes); apaļas formas (apaļas uzlīmes ar uzrakstu), kā arī pavisam neparastas, unikālas – brīvas formas uzlīmes. Apaļās papīra uzlīmes ir labāk piemērotas lietošanai iekštelpās un slēgtās telpās, savukārt uz plēves bāzes veidotas uzlīmes ir labi parādījušas sevi agresīvākā āra vidē un ir labāk pasargātas no izbalēšanas saulē. Vēl viena atšķirība ir tāda, ka parasti uzlīmes uz plēves var un ir diezgan viegli noņemt no aplīmētās virsmas neskartas un neatstājot nekādas pēdas, savukārt papīra uzlīmes parasti ir diezgan grūti noņemt no virsmas (tās vienkārši saplīst, mēģinot noņemt) un atstāj lipīgas pēdas. Par uzlīmju noturību uz plēves var pārliecināties, aplūkojot vecos auto: virsbūve ir sapuvusi līdz caurumiem, taču motortelpā esošā uzlīme – kur, starp citu, ir ļoti agresīva vide – izskatās kā tikko uzlīmēta.

Apaļas uzlīmes dažādās krāsās

Nav jēgas uzskaitīt visas virsmas un vietas, kur apaļo uzlīmju apdruka ir atradusi savu pielietojumu. Mēs ar tām sastopamies katru dienu veikalos, mājās, darbā, redzam skatlogos, uz pārtikas iepakojumiem un pat uz savas automašīnas degvielas tvertnes vāka. Ir jēga runāt par kaut ko, bez kā apaļu uzlīmju izgatavošana uz pašlīmējošā papīra un plēves nebūtu iespējama – tas ir griešanas ploteris. Tieši griešanas ploteris ar lielu precizitāti (pateicoties griešanas galviņas servo piedziņai) ar nazi izgriež visus līkumus un stūrus, pārgriežot plēves augšējo virsmu par milimetra desmitdaļām. un izveidojot precīzu trafareta kontūru. Šādā gadījumā uzlīmes pamatne paliek neskarta, un tev būs viegli noņemt uzlīmi no pamatnes. Un visu šo sarežģīto sistēmu kontrolē operators, kurš ir atbildīgs par datorizētu maketa sagatavošanu, pareizu plēves ievietošanu ploterī, naža spiediena uzstādīšanu uz uzlīmes, griešanas dziļumu un daudz ko citu. Daži amatieri mēģina iemācīties izgatavot apaļas uzlīmes uz pašlīmējošā papīra un plēves mājās. Poligrāfista spēlēšana maksā vairākus simtus dolāru lētākajam sadzīves griešanas ploterim ar zemu griešanas un drukas kvalitāti un, kā likums, beidzas ar apļiem un ziediem uz ledusskapja, jo nopietnākām, kvalitatīvākām lietām šāds ploteris nav piemērots.

Tik sarežģīta tehnoloģiska darbība kā apaļo uzlīmju drukāšana un turklāt apaļo uzlīmju ar individuālu logotipu izgatavošana ir jāuztic pieredzējušiem speciālistiem, kas strādā pie profesionālām drukas iekārtām. Druku.lv savā darbā izmanto pasaules labāko ražotāju iekārtas, kas kvalificētu speciālistu rokās spēj ātri un efektīvi atrisināt vissarežģītākās tehnoloģiskās un dizaina problēmas. Apaļo uzlīmju izgatavošana uz dažāda formāta pašlīmējošā papīra un plēves, sākot no uzlīmēm ar izmēriem 5x5mm (jā, mums ir pieredze ar uzlīmju izgatavošanu, kuru izmērs ir mazāks par 1 cm), līdz uzlīmēm, kas platākas par metru, līdz pat 3 metrus garām – tā ir mūsu tiešā specializācija. Mēs specializējamies reklāmas drukā un realizējam dzīvē visdrosmīgākās idejas. Mūsu darbnīca strādā jau sen un veiksmīgi ir izpētījusi visas tehnoloģijas nianses uzlīmju drukāšanai un griešanai uz pašlīmējošās plēves un pašlīmējošā papīra un ir gatava efektīvi izpildīt jebkuru uzlīmju drukāšanas pasūtījumu. Var pasūtīt dažāda formāta uzlīmju apdruku – taisnstūrveida, apaļas vai nenoteiktas formas ar griezumu, kā arī šobrīd “modīgās” uzlīmju pakas. Mūsu darbinieki vienmēr palīdzēs tev izvēlēties piemērotāko pašlīmējošās plēves vai papīra veidu savām vajadzībām. Mums apaļo uzlīmju izgatavošana uz pašlīmējošās plēves un papīra ir rūpīgs darbs. Tev – perfekts izpildījums tieši laikā, jo esam gatavi tev nodrukāt uzlīmes burtiski dienas vai pat stundas laikā.