Kas ir Druku.lv

Druku.lv ir uzņēmums, kas lieliskā un pozitīvā veidā atrisina pilnīgi visas drukāšanas un printēšanas problēmas. 🙂 Sākot ar 10x10mm mazām uzlīmītēm un beidzot ar lielformāta drukas risinājumiem uz māju sienām. Drukājam arī kalendārus un vizītkartes, apdrukājam automašīnas, printējam tūkstošiem krāsainu vai melnbaltu A4 izdruku. Tu vēlies, mēs izpildām!

Ja vēlies uztaisīt kaut ko tādu, ko neviens vēl nav redzējis, vai arī, ja vēlies izdrukāt pāris melnbaltas A4 izdrukas, tad mēs esam te un to izdarīsim.

Druku.lv printē uzlīmes, banerus, kanvas un daudz ko citu lielās un mazās tirāžās un atrisina pilnīgi visas printēšanas problēmas.

Esam komanda ar darba pieredzi kopš 2009. gada. Mēs zinām, ko darām, turklāt nesam par to atbildību.

Mūsu klienti ir laimīgi, sadarbojoties ar mums! Jo mēs esam īstais uzņēmums, kurš atrisina dažādas drukāšanas un printēšanas problēmas. Mēs elastīgi piemērojamies savu klientu vēlmēm un radoši meklējam vislabākos risinājumus.

Mūsu piedāvāto pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs. Var teikt, ka apdrukājam gandrīz visu. Parasti tās ir kartona kastes un uzlīmes, sākot no vienas vienības un beidzot līdz lieliem daudzumiem. Drukājam lielus plakātus, aplīmējam automašīnas, printējam aploksnes, apsveikuma kartiņas, ielūgumus, attēlus, fotogrāfijas visos iespējamos izmēros, kanvas, bukletus, brošūras, skrejlapas, izdales materiālus, noslēguma darbus, diplomdarbus, kreklus, logotipus, vizītkartes. Apdrukājam suvenīrus, gofrētus un parastus kartonus un citus iepakojuma materiālus, kā arī plēves. Vārdu sakot, mūsu uzņēmums spēj paveikt ļoti daudz un atrisināt visas printēšanas problēmas, kādas vien tev var rasties.

Kāpēc banāni? Banāni ir pirktākais produkts Latvijā. Tie ir dzelteni, tāpēc piesaista uzmanību. Un ļoti garšīgi! 🙂

Redzi banānu – domā Druku! Vienmēr atceries, ka Druku.lv atrisina visus jautājumus, kas saistīti ar printēšanu.