Uzlīmes uz apavu zolēm

Uzlīmēm mūsdienu pasaulē ir tūkstošiem pielietojumu. Tās izmanto ne vien profesionālās sfērās, bet arī līmē uz telefoniem, klēpjdatoriem, mašīnām, sienām, apģērba un, protams, bloknotos.

Vēl – uz apaviem.

Uzlīmes uz augstpapēžu kurpju zolēm

Reiz kāda uzņēmīga kundze ASV Aleksandra Papasa izdomāja jaunu uzlīmju izmantošanas veidu. Viņa piedāvāja tās līmēt uz augstpapēžu kurpju apakšām.

Kā?

Tā, lūk. Ģeniālā sieviete pamanīja, ka apavu dizaineri nepievērš vērību kurpju apakšām un krāso tās neitrālās un garlaicīgās krāsās. Aleksandra izstrādāja uzlīmju sēriju, kas ir līmējamas uz kurpju apakšām un kas ir nomaināmas, ja ir nepieciešams.

Aleksandra izveidoja uzlīmes ar karogiem, populāriem ornamentiem un amizantiem attēliem. Autorei iepatikās kāzu organizatoru ideja, un viņa izveidoja kolekciju ar uzlīmēm, kas paredzētas kāzu kurpēm. Tajā bija uzlīmes ar uzrakstiem “Jā”, “Tikko precējušies” un līdzīgām frāzēm par kāzu tēmu. Tīri laba biznesa ideja, vai ne?

Uzlīmes uz zolēm tikko precējušies

Vēl viens brīnišķīgs stāsts šo uzlīmju sakarā ir par Annu Hindmārču – viņa ir izveidojusi savu ādas uzlīmju brendu. 2015. gada vasaras un rudens sezonā tika sākta uzlīmju tirgošana ar smailijiem, saukļiem un zibens attēliem, un tie kļuva ļoti populāri. To radītāja nopelnīja 18 miljonus dolāru tikai divās sezonās.

Ādas uzlīmes uz somas

Anna Hindmārča iedvesmu guva no atmiņām par skolas laiku. Viņas bērnībā bija modē aplīmēt burtnīcas, dienasgrāmatas un skolas somas ar košiem stikeriem. Anna uzzināja, ka ir veids, kā izveidot sarežģītus un krāsainus zīmējumus uz ādas, un tā parasta uzlīme pārvērtās par modes aksesuāru.

Ādas stikeri uz baltas somas

Laikam ir vērts izgatavot uzlīmes no banāniem, vai ne?