Laminētas vizītkartes

Laminētas vizītkartes ir grūtāk sabojāt.

  • Laminācija pasargā no mitruma un netīrumiem. Tādām vizītkartēm nekaitē uzlijusi tēja, netīri pirksti, sīki ieskrāpējumi – tas viss nopietni apdraud tavas jaunās un skaistās vizītkartes.
  • Laminācija padara tās izturīgākas. Pamēģiniet saplēst augļu sulas paku. Tā nav nekāda banāna miza. Papīra izstrādājumi kļūst daudz izturīgāki, ka tos pārklāj ar vairākām plēves kārtām.
  • Laminēti izstrādājumi neizbalē pat tad, ja ilgi aizmirsīsi tos saules gaismā.
  • Laminētas vizītkartes neburzās.
  • Turklāt tās ir samtainas. Gludas. Tās ir patīkami turēt rokās. Ir dažādi laminācijas veidi, un katrs pēc taustes atšķiras. Klienti atcerēsies pieskāriena sajūtu tavām vizītkartēm daudz ilgāk par tevi.
Laminētas vizītkartes

Kā izvēlēties vislabāko laminēšanas veidu?

Glancēta laminācija

Šādi laminētu attēlu krāsas kļūst košākas un piesātinātākas. Šāda laminācija ir piemērota vākiem un atklātnēm. Spīdīgā virsma atstaro apkārtējo gaismu, tāpēc ir grūti lasīt tekstu, it īpaši, ja tas ir sīks, līdz ar to vizītkartēm tas īsti neder.

Matēta laminācija

Ar tās palīdzību krāsas tiek mazliet nomāktas, tādējādi izstrādājums izskatās prestižāk. Nav atspīdumu, līdz ar to ir viegli lasāms sīks teksts. Ar matētu plēvi parasti pārklāj ēdienkartes, vizītkartes un dāvanu kartes. Zem šādas plēves labi izskatās daļējs lakojums.

Maiga pieskāriena laminācija

Tas ir laminēšanas veids, kas dod apbrīnojamu taustes sajūtu un padara izstrādājumu maigu un samtainu. Tas ir īpaši piemērots prezentablām vizītkartēm, it īpaši, ja tās ir apstrādātas ar folijspiedi vai daļēju lakojumu.

Teksturēta laminācija

Laminēts priekšmets ar faktūru, piemēram, linu audums, audums, smiltis, šampanieša lāses, koks, jūras viļņi, akmens u.t.t.

Nobeigumā jāsaka, ka laminēšana ļoti palielina vizītkaršu un citu poligrāfijas izstrādājumu kalpošanas laiku, palielina to izturību, saglabā sākotnējo košumu un krāsu sulīgumu, piešķir virsmai stingrību un elastīgumu. Ja vēlaties, lai izdrukātie izstrādājumi kalpo ilgi, tad laminēšanai mūsdienās nekas nestāv līdzi.

Ielaminēsim banānu. Esi ar mieru?