Kastīšu apdruka

Ir zināms, ka iepakojuma dizains tiešā veidā ietekmē pārdošanas apjomu. Domājat, būtu viegli pārdot banānus, ja tie nebūtu iesaiņoti saulaini dzeltenā mizā? Acīs krītošs izskats, kas paliek atmiņā, ir veids, kā iesaiņotas preces kļūst populāras.

70% cilvēku pieņem lēmumu pirkt burtiski pie preces plaukta. Tas nozīmē, ka iepakojums pilda ne vien tiešo funkciju, bet arī reklamē un neuzmācīgi pamudina pirkt. Lieta tāda, ka pircējam nav laika un vēlēšanās salīdzināt līdzīgas preces. Viņš zemapziņā izvēlas to kastīti, kas atbilst viņa priekšstatam par preci. Tātad sfērās, kurās pērk impulsīvi, piemēram, kosmētiku, ir ļoti svarīgi, kā iepakojums ir apdrukāts.

Uz kartona kastes nodrukātie attēli, uzraksti, logotipi piesaista jaunu un pastāvīgu klientu uzmanību un palīdz tavam biznesam attīstīties. Lai iepakojums nospēlētu savu lomu, ir nepieciešama profesionāla pieeja kastītes noformēšanai un apdrukāšanai.

Kastīšu apdruka

Savu preču iepakojuma dizaina problēmu vari atrisināt, ja vērsīsies pie Druku.lv. Mēs nodrošinām iepakojuma izgatavošanu, sākot no dizaina izstrādes un beidzot ar piegādi. Mēs sniedzam klientiem lojālas cenas un neilgu pasūtījuma izpildes laiku.

Druku.lv spēj izstrādāt jebkādas sarežģītības noformējumu un uzdrukāt to uz kartona kastes par izdevīgām cenām un laikā.

Veic pasūtījumu sev patīkamā veidā. Vari arī aizpildīt pasūtījuma formu Druku.lv vietnē.