Fotogrāfijas Polaroid stilā jeb momentfoto

Sākums > Drukas pakalpojumi > Fotogrāfijas Polaroid stilā

Fotogrāfijas Polaroid stilā

Vai atceries laikus, kad bija momentuzņēmumi? Kad parādījās un kļuva populāri Polaroid fotoaparāti? Iespaidus varēja fiksēt ar Polaroid kameru, un nebija vajadzīgs apmeklēt fotosalonus, lai attīstītu filmiņas.

Polaroid kamera un fotogrāfijas

Ar ko ir īpašas tādas fotogrāfijas? Protams, ar kvadrātveida attēlu un krāsām! Balta apmale fokusē skatienu uz attēlu, un platā laukumā apakšā var uzrakstīt apsveikumus un iespaidus, kā arī atstāt autogrāfu un kādu vēlējumu, pateikt komplimentu.

Daudziem patīk fotogrāfijas Polaroid stilā, un viņi tādas drukā. Par to nevajag brīnīties. Mazas fotokartiņas ir oriģinālas un veido īpašu atmosfēru.

Plaroid kartiņa cilvēka rokā

Vairākas idejas par fotogrāfiju noformēšanu Polaroid stilā

🍌 Veido fotohroniku. Tā ir lieliska iespēja pastāstīt par vakara pasēdēšanu, atvaļinājumu vai bērnu svētkiem. Miniatūrus, vienādus uzņēmumus var ļoti labi sakārtot rindās, un albuma atvērumā var izvietot uzreiz vairākus.

🍌 Dāvini suvenīrus. Momentfoto var kalpot kā mazi suvenīri lielam ļaužu skaitam, piemēram, kāzu viesiem, kolēģiem vai bērna klasesbiedriem. Kartiņas ir ļoti ērti aprakstīt.

Polaroid kamera, albums un fotogrāfijas

🍌 Izmanto Polaroid fotogrāfijas kā ielūgumus uz pasākumiem. Laiku un vietu var norādīt baltajā paraksta joslā vai otrā pusē. Var uzdrukāt uz attēla marku un zīmoga nospiedumu, lai būtu oriģinālāk.

🍌 Padari interjeru īpašu. No mazām kartiņām var viegli sakārtot lielu un interesantu kolāžu. Piemēram, te ir vairākas idejas, kā dažādot interjeru ar Polaroid bildēm:

 • Saliec no tām bērna vārdu un piekar pie sienas.
 • Salīmē uz sienas daudz fotogrāfiju sirds, mākoņa, apļa vai kādā citā formā.
 • Aizpildi lielas gleznas rāmi virs dīvāna.
 • Izrotā spoguļa malas.
 • Pieliec pie datora ekrāna.
 • Izveido milzīgu sienas kalendāru no vienāda izmēra un atšķirīga satura fotogrāfijām.
 • Pie sienas kartes piestiprini skaistākos savu ceļojumu attēlus.
 • Katram ceļojumam izdali atsevišķu, pie sienas piekārtu rāmi.
 • Rāmī var nostiept diegus un foto piespraust ar knaģiem.
 • Ar knaģiem piestiprini pozitīvus uzņēmumus pie auklas, tā izveidojot fotogrāfiju vītni.
 • Ieliec fotogrāfijas tukšās stikla burkās un saliec rindās uz plauktiem.
 • Sakar attēlus stilizētā kokā.
 • Sakar fotogrāfijas Ziemassvētku eglītē.
 • Noklāj visu ledusskapi un citas garlaicīgas virsmas ar bildēm.
 • Salīmē fotogrāfijas aplī aiz baltajām malām, tā izveidojot attēlu vainadziņu, iesien glītā auklā un piekar pie durvīm.
Interesanta kolāža no Polaroid kartiņām

🍌 Vari izdrukāt labākās fotogrāfijas uz magnētiem un salikt uz ledusskapja, bloknota vai kalendāra. Tā ir lieliska dāvanas ideja tuvam cilvēkam. Mazi attēli vai kolāžas ir tieši tas, kas ir vajadzīgs tādās situācijās.

🍌 Vari ļoti oriģināli atzīties mīlestībā vai apsveikt dzimšanas dienā. Nopērc vairākus hēlija gaisa baloniņus, piekar pie katra pa kartītei un novieto istabā virs galda.

Vēsturiska Polaroid fotogrāfija

🍌 Ar fotogrāfijām Polaroid stilā var radīt īstu retro atmosfēru. Ļoti laba pārmaiņa ikdienas rutīnā.

🍌 Ar šādiem attēliem var nomainīt galdiņu numurus un personu vārdus draudzīgās sanākšanās, kāzās un citos svētkos.

Polaroid fotogrāfijas ar dabasskatiem

Polaroid fotogrāfiju izmēri

Polaroid fotogrāfijas ir kvadrātveida. Piedāvātie drukas izmēri atšķiras, tāpēc ir jāzina oriģinālie izmēri (dati ņemti no oficiālās lapas polaroid.com):

 • Attēla izmērs: 7.894 x 7.6801 cm
 • Kopējais izmērs: 10.752 x 8.847 cm

Ja kas, tie ir izmēri tādiem populāriem filmu modeļiem kā Polaroid i-Type, Polaroid 600, Polaroid SX-70.

Četras Polaroid fotogrāfijas

Vienkāršāk ir atcerēties, ka attēls ir 7.9 x 7.9 cm un kartīte ar visu apmali ir 8.8 cm plata un 10.7 cm gara.

Ir populārs arī mazliet lielāks izmērs: attēls 9 x 9 cm un kartīte 10 x 13 cm.

Drukāts parasti tiek 300 dpi lielā izšķirtspējā. Drukā gan uz matēta, gan spīdīga jeb glancēta fotopapīra.

Druka, iesaiņojums, noformējums

Ja baltais rāmītis ap fotogrāfiju šķiet garlaicīgs, tad var to nokrāsot jebkādā krāsā vai uzzīmēt uz tā jebkādu fona tekstūru vai attēlu. Parakstu arī var mākslinieciski noformēt un izdrukāt.

Kā dāvanu vai suvenīru var pasniegt īpašu Polaroid fotogrāfiju kastīti vai albumu ar fotogrāfijām. Kastītēs parasti iet iekšā 40 foto, albumi savukārt ir dažādi – 32, 40, 64, 85, 100, 160 momentuzņēmumiem. Protams, kastīti un albumu var apdrukāt, aplīmēt un citādi skaisti noformēt.

Polaroid fotokamera, albums un fotoattēli

Albumā fotogrāfijas var ne vien sakārtot un sagrupēt, bet arī paglābt no netīrumiem, saules gaismas, saburzīšanas, samērcēšanas un pat tādām šausmām kā apēšanas, tā pasargājot mājdzīvniekus.

Ir atrodami arī fotorāmīši īpaši Polaroid momentuzņēmumiem. Tie ir visdažādākajās krāsās un veidos. Ir arī tādi ar magnētiem, tātad attēlus viegli var pielikt pie metāla virsmas un viegli mainīt.

Ar Polaroid formātu var iedot jaunu dzīvi vecām, sen uzņemtām fotogrāfijām, arī tādām, kas tā arī ir palikušas mobilajā telefonā vai datorā un nav redzējušas dienas gaismu.

Polaroid stila kartītes uz koka paplātes

Kur izdrukāt esošus foto kā Polaroid kartītes

Kur izdrukāt fotogrāfijas Polaroid stilā? Polaroīdu kartītes? Momentfoto? Variantu ir daudz. Ir aplikācijas viedtālruņiem, kas nosūta attēlus servisam, kurā tos izdrukā un atsūta. Ir mazītiņi, burtiski kabatā liekami printeri, kas minūtes laikā izdrukā nelielu momentfoto. Tiem vajag īpašu ZINK papīru. Ir lielāki printeri, kas ir paredzēti tieši Polaroid formāta attēlu izdrukāšanai. Var arī mūsu dienās iegādāties momentfoto aparātus un izmantot tos, piemēram, kāzu norises dažādošanai un unikālu kadru iegūšanai, piemēram, sevis fotografēšanai ar savu fotogrāfiju rokās.

Meitenes skatās Poaroid fotogrāfijas

Galu galā Druku.lv noformēs un izdrukās pilnīgi visu. Vienkārši aizpildi formu vai zvani.