Viesistabas sienas dekorēšana

Remonts viesistabā ir pabeigts, mēbeles ir novietotas savās vietās.

Rodas mūžīgais jautājums: ar ko izrotāt sienu virs dīvāna?

Ornaments no piecām kanvām pie viesistabas sienas

Domā, ka esam sajukuši prātā, jo vairāk neēdam banānus, drukājam visu ko un vēl remontējam? Nē. Vienkārši mums patīk drukāt uz audekla.

Druku.lv ir savākuši vairākus variantus, kā dekorēt sienas. Izvēlies savu! ⤵️

📌 Triptihs vai trīs atsevišķas fotogrāfijas

Triptihs ir attēls, kas sadalīts trijās daļās. Galvenais, lai glezna virs dīvāna izskatītos atbilstoša – vidējā attēla platumam ir jābūt vienādam ar ⅔ no dīvāna atzveltnes platuma.

Triptihs virs dīvāna pie sienas

📌 Divi dažādi attēli

Ja vēlies vizuāli izstiept telpu, tad novieto blakus divas vertikālas gleznas. Vai vienu virs otras.

Divi attēli pie viesistabas sienas

📌 Milzīga glezna

Tas ir pats vienkāršākais veids. Īsti banānisks. Ņem milzīgu attēlu un izdrukā uz audekla. Attēlam pēc stila ir jāsaskan ar viesistabu: modernā dizainā iederas abstrakcija vai košs pop-art, provansā ??? – peizāža vai milzīgs banāna attēls.

Milzīga glezna virs dīvāna

📌 Kompozīcija no daudzām gleznām

Tāpat kā triptiha gadījumā kompozīcija nedrīkst pārsniegt ⅔ no dīvāna platuma, lai tas nešķistu pārāk mazs. Attēlu grupai ir jāsaskan pēc stila un krāsu gammas.

Kompozīcija no daduziem attēliem pie sienas

Ir svarīgi atcerēties par proporcijām: milzīgi objekti iederas plašās telpās, kur ir daudz vietas, lai varētu lūkoties no attāluma. Mazās viesistabās ir labāk veidot kompozīciju no daudziem nelieliem priekšmetiem.

Druku.lv komanda novēl labu un banānisku dienu, skaisti iekārtot interjeru, kā arī atgādina, ka audeklu apdrukas jautājumos ir jāgriežas pie mums.