Kaitīgi padomi, kā pasūtīt vizītkartes un citu poligrāfisku reklāmu

Pirmais padoms. Ekonomē uz dizaina izstrādi un drukas kvalitāti, it īpaši, ja drukā vizītkartes.

Pats pieprasītākais poligrāfijas izstrādājums ir vizītkartes. Tās ir pilnīgi nepieciešamas ikvienam darījumu cilvēkam. Taču slikts ir tāds biznesmenis, kas neapdomīgi mētājas ar naudu gluži kā ar banānu mizām. Reklāmas piedāvājumu vētras apstulbināti ļaudis noteikti pievērsīs uzmanību tavai kompānijai pat tad, ja vizītkartes, skrejlapas un flaijeri izskatīsies slikti. Neraizējieties par garām palaistu iespēju nopelnīt un neefektīviem tēriņiem.

Kā pasūtīt vizītkartes

Otrais padoms. Kopē.

Ja konkurents ir izdevis veiksmīgu bukletu, nodrukā tādu pašu. Nekas, tā dara daudzi. Nav svarīgi, ka konkurentu auditorija pilnīgi atšķiras no tavas vai ir pilnīgi cits budžets. Kas nostrādā vienu reizi, tas nostrādās vēlreiz. Banāni arī ir līdzīgi viens otram, un pieprasījumu tas nemazina.

Trešais padoms. Raksti vienīgi par sevi.

Pircēji ar milzīgu interesi lasa par tavas kompānijas vēsturi, produkta koncepciju un regālijām. Viņi atliek sāņus visu un cenšas aptvert tavas kompānijas filozofiju. Klienti nav nekādi bērni – paši zina, kādu labumu gūs no tavas produkcijas.

Ceturtais padoms. Jo vairāk, jo labāk.

Neklausieties nevienu, rakstiet to, ko jūtat. Piedāvājumus veido iespējami āķīgus, jo kompānija taču ir solīda.
Profesionāli termini un kancelejismi neuzkrītoši parāda tavu profesionālismu. Parādi klasi!
Izmanto klienta vizuālo uztveres kanālu un izmanto attēlus. Daudz attēlu.

Piektais padoms. Pats galvenais.

Nenoliec sevi patērētāja vietā. Lai tas iejūtas tavā ādā. Droši veido neparasta izmēra vizītkartes, flaijerus ar teksta palagiem un citus mākslinieciskus darinājumus. Eksperimentē, kā vien spēj, jo tikai tā izcelsies konkurentu vidū!

Savus šedevrus vari nodrukāt ar Druku.lv darbinieku palīdzību.