Godīgi par drukāšanu uz stikla

Stikla izmantošana ir tikpat fantastiski plaša kā banānu lietošana uzturā – tos var ēst tāpat, var pievienot desertiem, var no tiem gatavot augļu salātus.

Kas ienāk prātā, ja domā par stiklu? Logi, durvis, vitrīnas.

Ko tu teiktu par drukāšanu uz stikla? Pasaule vēl nezina, kādas iespējas tā paver. Ir iespējami varianti ikvienai gaumei, katrā ziņā ne mazāk kā banānu šķirņu.

Fotodruka var būt krāsaina vai melnbalta, matēta vai caurspīdīga, gluda vai reljefa, arī abpusēja. Ir pat iespēja izveidot 3D izdruku, kas rada klātbūtnes efektu.

Fotodruku var izpildīt ne vien uz parasta, bet arī uz matēta stikla un pat uz spoguļa. Ir iespējams apdrukāt stiklus ar tonējumu – bronzas krāsas, pelēku, zilu, zaļu, rozā (tavs iekšējais interjera dizaineris novaidējās vien no sajūsmas, vai ne?).

Drukāts tiek ar ultravioleto tinti vai termiski žāvējamu tinti, vai ar uzlīmējamu plēvju palīdzību.

Ja gribi iemūžināt interjerā kādu skaistu vai būtisku attēlu, tad vari izmantot ultravioleto stikla apdruku. Tas ir praktiski, jo krāsas ir noturīgas, tāpēc stiklu var mazgāt. Attēls ir fotogrāfiski detalizēts, ar sulīgām, košām krāsām.

Ar ultravioletās drukāšanas palīdzību var uzklāt uz stikla fotogrāfiju lielā izšķirtspējā, abstraktu zīmējumu, uzrakstus. Tā var izrotāt virtuvi, vannas istabu vai priekštelpu. Var arī tādu mākslas darbu aiznest uz ofisu, slimnīcu vai kafejnīcu.

Mēs nepārtraukti domājam, vai uzdrukāt banānu palmu attēlu uz durvīm? Varbūt tas būs pārāk kārdinoši?