Uzlīmes kā bizness

Veltījums tiem, kam patīk uzlīmes

Uzlīmes ir lētas un skaistas. Ir grūti noturēties nenopirkušam.

16. gadsimtā franču aristokrāti izmantoja uzlīmes, lai maskētu trūkumus. Mūsu dienās uzlīmju pielietojums ir tik plašs kā banānu plantācija. 21. gadsimta uzlīmes ir visās iespējamajās krāsās, formās un izmēros. Tās ļoti patīk jaunatnei. Ar košām uzlīmēm tiek aplīmēts pilnīgi viss, sākot ar bērnu burtnīcām un banāniem un beidzot ar motorolleriem.

Liec aiz auss ideju – Stikeršops.

Uzlīmes kā bizness

Tas ir jauniešu bizness, ar kuru tiek galā pat iesācējs. Ja ir tūkstotis eiro, tad var atvērt kiosku par prieku cilvēkiem, kam patīk vinila uzlīmes, plakāti, stikeri un citi patīkami aksesuāri. Savukārt internetā var sākt pārdot, ja kabatā ir tikai simts eiro.

Stikeršops ir lieta, kas ienes ne vien ienākumus, bet arī prieku no procesa.

  • Uzlīmes var iegūt “no malas” un nodarboties vienīgi ar sagādi un pārdošanu.
  • Var izgatavot uzlīmes mājās. Tam nepieciešams printeris un ploteris.

Šis bizness ir labs ar maziem ieguldījumiem ražošanā, jo nevajag uzreiz pirkt ļoti dārgu tehniku. Starp citu, iesakām laminēt uzlīmju loksnes ar aukstās laminācijas plēvi. Pretējā gadījumā uzlīmju skaistums samelnē tāpat kā banāns svaigā gaisā. Maziem apjomiem laminēšanas aparāts nav vajadzīgs, visu var darīt ar rokām.

Ja esi nolēmis paplašināt biznesu, tad iesakām izmantot poligrāfijas kompāniju pakalpojumus. Drukāšana, laminēšana un griešana tur notiek ātri un augstā līmenī. Lielās partijās uzlīmju pašizmaksa nebūs augstāka par tām, ko ražosi mājas apstākļos.

Kā Tev patīk tāda banāniska ideja?

Vēl viena lieta. Izvēloties sortimentu, ņem vērā dažādu gaumi, tāpēc izvēlies uzlīmes par iespējami dažādām tēmām, lai ikviens pircējs spētu atrast sev tīkamu uzlīmi. Pārdod uzlīmes klēpjdatoriem, telefoniem, apģērbam, papīram, interjeram. Izvēlies dažādas tēmas: banāni, dzīvnieki, augi, filmu varoņi. Skaties, lai būtu uzlīmes ar svētku tematiku.

Druku.lv gaida tevi un tavu ideju realizēšanu. Mūsu uzdevums ir palīdzēt tavam biznesam, kā vien varam. Laipni aicināti!