Kā ātri saņemt atbildi no tipogrāfijas? 😄

Zinām, zinām. Ne visi katru dienu pasūta tipogrāfijas produkciju. Bez banāniem reizēm nevar saprast, kā noformulēt pieprasījumu, lai operatīvi saņemtu atbildi no drukātavas cilvēkiem.

Ja plāno pasūtīt darbu tipogrāfijai, tad te ir vairāki punkti, kā to atvieglot.

🍌 Ko drukāt

Sākumā ir jātiek skaidrībā ar mērķi, kādai ir jābūt tipogrāfijas produkcijai. Piemēram, tu vēlies izplatīt informāciju par jaunu pakalpojumu. Tad vislabāk noderēs reklāmas skrejlapas, bukleti un plakāti.

Ja vēlies pievērst cilvēku uzmanību savai kompānijai, tad noderēs imidža produkcija — ceturkšņa kalendārs, plānotājs vai bloknots.

VIP klientiem var izdomāt kaut ko oriģinālu.

🍌 Dizains

Izvēlies tādu dizainu, kas vislabāk der tavai produkcijai. Brīnišķīga idejas var uziet vietnēs Pinterest vai Behance. 👌🏼

Nozīme ir visam — gan noformējuma stilam, gan krāsu gammai, gan izmēram, gan formai.

🍌 Tirāža

Precīzi formulē pieprasījumu: kāda tirāža interesē, krāsaina vai melnbalta izdruka (pantone printing), vai ir vajadzīga pēcapstrāde (folijspiede, UV lakošana, laminēšana vai kas cits).

🍌 Materiāls

Produkcijai ir jābūt praktiskai un funkcionālai, lai tā dotu iespējami lielu labumu.

Ka atri sanemt atbildi no tipografijas

Jautājumos par materiāla izvēli varat paļauties uz Druku.lv. Mūsu darbinieki ir īpaši mācījušies un guvuši pieredzi, lai klienta izvēlētais dizains, izdomātā koncepcija un iztērētā nauda neizkūpētu gaisā.

Mēs labprāt palīdzēsim tev uzstādīt mērķi, noteikt tirāžu, izvēlēties dizainu un izdrukātās produkcijas veidu. Lai pieteiktos konsultācijai, lūdzu, izmanto tam paredzētu formu vietnē.

🍌 Tava banāntipogrāfija Druku.lv