Retro bilžu druka
Brīnišķīgs ģimenes ceļojums, brīvdienu mirkļi, dzimšanas diena vai tie mazie ikdienas dzīves mirkļi, kas liek pasmaidīt… Varam saderēt, ka tavs telefons ir pilns ar labām fotogrāfijām, kuras vēlies saglabāt mūžīgi! Piedāvājam izdrukāt tās burvīgā vintāžas stilā! Pasūti retro bilžu druku, neizejot no mājām!
Izvēlies izmēru: standarta (8×10 cm) vai lielo (12×15 cm), malu krāsu un, iespējams, tekstu zem fotogrāfijas.
Retro bilžu drukas detaļas
- Fotogrāfiju izdrukas izmēri: 8,5 x 10,2 cm vai 12,8 x 15,2 cm.
- Fotoattēla izmērs vidū: attiecīgi 7,5 x 7,5 cm vai 11,8 x 11,8 cm.
- Rāmja krāsa pēc savas izvēles.
- Matēta vai spīdīga apdare.
- Zem fotoattēliem var pievienot nelielu tekstu.
Citi retro foto izdrukas veidi
Mēs neierobežojam klientu ar noteiktiem izmēriem un stiliem. Galvenā mūsu priekšrocība ir tā, ka drukājam visneparastākās idejas. Arī nostaļģiju izraisošas bildes drukājam ar prieku.
Palīdzam ar digitālo foto uzlabošanu un pārveidošanu retro un vintāžas stilos. Tev atliek tikai vēlēties, un mākslinieks izdarīs visu vislabākajā kvalitātē.
Fotogrāfiju noformēšana klasiskā stilā
Aiz jēdzieniem “retro” un “vintāža” slēpjas daudz fotogrāfiju stilu. Mūsdienās ar šiem vārdiem saprot vēsturiskas atmosfēras piešķiršanu modernām ciparu fotogrāfijām, tādējādi piedodot tām nostaļģisku un nenovecojošu estētiku un atbilstošu emocionālu noskaņu.
Nav vienotas pieejas retro bilžu izdrukāšanai.
- Melnbaltas fotogrāfijas. Tas ir pats vienkāršākais veids, kā piedot bildēm vecumu, jo sākumā tās bija vienīgi melnbaltas.
- Sēpija. Tas ir maigs, sarkanbrūns tonis, kāds piemīt vintāžas fotogrāfijām. Tāds efekts agrāk radās melnbalto foto attīstīšanas brīdī un palīdzēja novērst bilžu novecošanos.
- Ferotipija. Tas ir pats vecākais fotogrāfiju iegūšanas veids, izmantojot plānas metāla plāksnes, kas pārklātas ar fotojūtīgām vielām. Bildes malās izveidojas melnas vinjetes un tās ir metāliskā tonī.
- Polaroid. Septiņdesmitajos gados bija ļoti populāras Polaroid fotokameras, kas pašas izdrukāja bildes tūlīt pēc uzņemšanas. Kamerām nebija daudz regulēšanas iespēju, tāpēc attēli iznāca spontāni un neideāli. Digitālajām fotogrāfijām arī var piedot Polaroid stilu. Galvenā šādu bilžu atšķirība ir baltās malas.
- Gličs un granžs. Agrāk fotogrāfiju skenēšana un drukāšana nebija tik kvalitatīva kā tagad. Vecās fotogrāfijās vienmēr ir sastopami vizuāli negaidīti defekti. Gličs ir defekts, piemēram, attēla daļas nobīde. Granžs ir sava veida sirreālisma un gotikas spēle, veidojot miglainumu. Granža stils fotogrāfijā tiek plaši pielietots.
- Graudaina tekstūra. Graudu vai faktūras pielietošana fotogrāfijām var atdarināt vecāku filmu krājumu izskatu, kam bieži bija pamanāmāki graudi, salīdzinot ar mūsdienu digitālo fotogrāfiju. Šis efekts piešķir fotoattēliem raksturu un dziļumu.
- Vinjetēšana. Tā ir fotoattēla malu tumšošana vai balināšana, kas ir izplatīta vecākām kamerām un objektīviem. Vinjetes pievienošana fotoattēlam pievērš skatītāja uzmanību centram un rada senatnīgu izskatu.
- Izbalējušas krāsas. Vintāžas stila foto ir klusinātas vai izbalējušas krāsas, piešķirot novecojušu izskatu.
- Filmu efekti. Modernajām digitālajām fotogrāfijām var pievienot dažādus filmu efektus, piemēram, gaismas noplūdi, skrāpējumus un putekļus, lai imitētu dažās vecajās filmu fotogrāfijās bieži redzamās nepilnības. Šie efekti pievieno autentiskumu un šarmu.
Ar vintāžas un retro fotogrāfiju izdrukām tu vari ienest bijušo šodienā.