Uzlīmes padara lojālākus brendam

Bet vispirms stāsts 😊

Kā banāni tika pie uzlīmēm?

19. gadsimtā banāni Eiropā bija eksotiski. 🍌 Lielbritānijā uzplauka banānu tirgošanas monopolisti firma Fyffes. Negaidīti tirgū parādījās rosīgi konkurenti. Viņi pārņēma banānu piegādes kanālus un stipri mina uz papēžiem.

Nabaga Fyffes nežēloja naudu reklāmai, bet par nelaimi viņu banāni ne ar ko neatšķīrās no tiem, ko tirgoja konkurenti. 🤪

Tad kompānijas reklāmas nodaļā iedomājās savus banānus izrotāt ar nelielu, bet pamanāmu marku. Tā parādījās pirmās uzlīmes, kuras pielipināja pie banāniem ar higroskopisku līmi.

Uzlīmes padara lojālākus brendam

Kā stikeri noder mūsdienās?

👌 Tavs bizness kļūst populārs
Centies padarīt savu brendu atpazīstamu.
Firmas iepakojamais papīrs ir brīnišķīgi. Taču etiķetes ar kompānijas logotipu ir lētāk un vienkāršāk. Tās ir viegli uzlīmēt uz kastītes, paciņas vai glāzītes.

👌 “Komplimenti” par pasūtījumu
Ir viegli iepriecināt klientu, ja papildina pirkumu ar dāvanu stikera veidā. Ieliec to sūtījumā vai iedod kā pateicības zīmi. Pircēja dēlēns tūlīt to pielipinās redzamā vietā.

👌 Uzlīmes nepārdod
Stikeri ir reklāmas produkcija. Izgatavo tos brenda krāsās, izvēlies piemērotu fontu un paspēlējies ar veidu. Tevi atcerēsies gadsimtiem, ja uztaisīsi to kvalitatīvi un vēl ielaminēsi.

👌 Universālas uzlīmes
Tās var kalpot kā garantija – kā plombas uz preces. Tās var kalpot kā numuri vai svītrkodi. Daudziem patīk aplīmēt klēpjdatorus.

Stikeri brīnišķīgi palīdz noturēt pircējus un padara tos lojālākus brendam. Turklāt tie pārsteidz, paliek atmiņā un piesaista jaunus pircējus.

Neesi līdzīgs pārējiem – jautā savam drukas meistaram, kā to izdarīt.