Kāpēc drukāt uz krūzītēm?

Pagaidi!

Ir svinību reizes, kad gribas kādu apsveikt, bet pavisam banāli nav zināms, kā viņu iepriecināt. Krūzīte var atspoguļot jebkādu noskaņojumu un nodot to apsveicamajam.

Stilīgas krūzītes ar firmas apdruku

Turklāt krūzītes var pasniegt kolēģiem, bērnu audzinātājiem, paziņām, radiniekiem, draugiem un pat maziem bērniem. Uzdrukā uz tās kaut ko tādu, kas saskan ar cilvēku, un viņš noteikti novērtēs tavu iniciatīvu.

Apdrukātas krūzītes ir un būs populāras arī biznesā. Iedomājies: tā nokļūst klienta redzeslokā katru dienu. Mājās, darbā vai atpūtā. Uz krūzītes uzdrukāts logotips pastāvīgi atgādinās par tevi.

Tas ir brīnišķīgs veids, kā popularizēt savu brendu. Tādu reklāmas izstrādājumu neizmet kā bukletu vai vizītkarti. Smaržīga tēja un simpātisks attēls iedvesmo klientu uz labām attiecībām ar tevi.

Trīs apdrukātas krūzītes, kas kopā veido i love you un sirsniņu

Vai nenomazgāsies?

Nē, nenomazgāsies. Nevarēs arī noberzt. Īpašā temopresē papīrs tiek cieši piespiests pie krūzītes, un temperatūras ietekmē krāsa no papīra iekļūst krūzītes virsējā slānī. Tā iegūst nenoberžamu pilnkrāsu attēlu. Krūzīte kalpos ilgi!

Mūsu darbinieki katram pasūtījumu izpilda individuāli. Tas nozīmē, ka viņi ēd daudz banānu, labi strādā, līdz ar to apdruka uz krūzītēm ir kvalitatīva un zīmējumam nekas nenotiks daudzus gadus.