Banānu druka. Septiņi iemesli strādāt Druku.lv

Latīniskais banāna nosaukums ir «musa sapientum», kas nozīmē «gudra cilvēka auglis».

Tā ir neapšaubāma patiesība. Mēs, Druku.lv darbinieki, domājam saprātīgi, ēdam banānus un ļoti rūpējamies par savu veselību. To darām tādēļ, lai varētu ideāli izpildīt klientu drukas pasūtījumus.

Kāpēc ir labi strādāt druku.lv

Tā kā ēdam banānus, tad:

  1. Esam pozitīvi, jo gatavos un saldos banānos ir brīnumaina aminoskābe – triptofans, kas organismā sintezē serotonīnu jeb laimes hormonu.
  2. Esam slaidi, jo banānu lietošana uzturā ļoti samazina tūsku.
  3. Nesmēķējam. Nesmēķē pat tie, kas ir vēlējušies atmest, bet tas nav izdevies. Banāni palīdz atbrīvoties no šī ieraduma. Lai atradinātos no nikotīna atkarības, ir jāēd banāni, jo tajos ir daudz vitamīnu, kālija un magnija, kas palīdz izvadīt no organisma nikotīna atliekas un piemēroties dzīvei bez cigaretēm.
  4. Esam stipri. Banāni palīdz aizturēt kalciju: tas netiek izvadīts, bet paliek organismā un tiek izmantots kaulu stiprināšanai. Tas ir ļoti būtiski tiem, kam garšo kafija, jo tā izskalo kalciju no organisma.
  5. Esam apķērīgi, jo banāni paaugstina prāta spējas. Tajos ir daudz kālija, kas veicina jaunas informācijas uztveršanu, un tā ir neaizvietojama īpašība, kas nepieciešama, lai operatīvi izpildītu drukas pasūtījumus.
  6. Daudz nodarbojamies ar sportu, un nav nekādu problēmu. Banānu mīkstumā ir daudz kālija, kas glābj no krampjiem ikru muskuļos.
  7. Esam veseli. Vienā banānā ir līdz pat 300 miligramiem kālija, un tas palīdz pret paaugstinātu asinsspiedienu un stiprina sirds muskuļus. Cilvēkam ir nepieciešams dienā uzņemt 3 līdz 4 gramus kālija.

Banāni ir tropisks enerģijas avots. Tajos ir daudz mikroelementu, kas padara cilvēkus laimīgus. Cik banānu dienā apēd tu?