Buklets, kas piesaista klientus

Tādu nodrukāt ir vienkārši. Tas dod ātru un efektīvu iznākumu.

Bukleti ir daudz informatīvāki par skrejlapām un lētāki par bieziem katalogiem. Tos nav grūti nodrukāt – viena vai divas dienas, un visa tirāža ir gatava.

Bukleti ir universāli. Tie ir labs mārketinga instruments gan banānu čipšu industrijā, gan svešvalodu apmācībā.

Lai palīdzētu tev no bukleta izveidot efektīvu reklāmas instrumentu, mēs esam izstrādājuši nepieciešamo lietu sarakstu, kas palīdzēs tev, ja pirmo reizi ķeries klāt šādam projektam.

Buklets, kas piesaista klientus

Mērķis

Ko vēlies panākt ar sava bukleta palīdzību? Tas ir jāizgatavo viena konkrēta mērķa sasniegšanai, piemēram, lai potenciālais klients piezvana, uzraksta vai atnāk uz veikalu. Ja nav konkrēta mērķa, tad cilvēki vienkārši neko nedara.

Stils

Buklets ir brenda sastāvdaļa. Tā izgatavošanai ir jāizmanto brenda krāsas, fonti un firmas stils.

Lielisks teksts

Ir jāizmanto daudz darbības vārdu un maz kancelejismu.

Nedrīkst aizmirst par aicinājumu rīkoties. Bukletā ir pārliecinoši jāpasaka, kas un kā klientam ir jādara pēc izlasīšanas. Piemēram, jānodrošinās ar banāniem vai jāiestājas deju kursos.

Kvalitatīvi attēli

Dabisks apgaismojums. 300dpi izšķirtspēja. Galvenais elements ir attēla centrā. Reālistisks izstrādājuma vai pakalpojuma iznākuma atainojums.

Locījumu vietas

No vienas līdz piecām. Jo vairāk locījumu un lappušu, jo vairāk informācijas ir bukletā. Tas ir kā banāns – jo lielāks, jo vairāk vitamīnu.

Piemēram, Rīgā ir ļoti populārs eirobuklets. To izgatavo no A4 (210х297 mm) lapas un saloka divas reizes, līdz iznāk 100х210 mm buklets.

Materiāls

Blīvs papīrs vai dizaina kartons nolietojas mazāk un izskatās prestižāk, taču to nevar salocīt daudzas reizes. Plāns papīrs viegli plīst, to var izmantot masveida izplatīšanai uz ielām vai pa pastu.

Rezumējam. Ja dodies prom no konferences vai tirdzniecības izstādes, tad paņem līdzi kaudzi dažādu kompāniju bukletu. Kurus no tiem noteikti atstāsi sev? Tikai tos, kuros ir svarīga informācija un kas iekrīt acīs.

Tāpēc, ja gatavojies pasūtīt bukletu, tad esi atnācis pareizi. Aizpildi pasūtījuma formu un sūti mums. Vari arī piezvanīt, kā ierasts līdz šim.